Czy dziewczyna Rooyensa zostanie jurorką "Top Model"?

Kto będzie zasiadał w jury?

Castingi do 3. edycji "Top model" ruszają na dniach, a w mediach rośnie fala spekulacji, kto zastąpi Karolinę Korwin-Piotrowską . My wiemy już, że na pewno NIE będzie to Malwina Wędzikowska !

Malwina WędzikowskaMalwina Wędzikowska kapif

Malwina Wędzikowska jest od wielu lat związana z modą. Już od dawna pracuje jako stylistka, kostiumolog i to przy największych produkcjach telewizyjnych m. in "Top model" czy "Szymon na żywo".

Nie spodziewałam się, że moja osoba może być powodem tego typu spekulacji. To bardzo miłe - mówi nam Malwina.

Stylistka zdradziła nam także kogo widziałaby, jako idealnego członka jury programu:

Myślę, że to bardzo dobry pomysł, aby w fortelu jurora usiadł w końcu ktoś z jajami i dystansem do showbizu. Porozmawiam dziś o tym przy kolacji z producentem programu... - żartuje Malwina, prywatnie dziewczyna Rinke Rooyensa.

Z informacji Plotek.pl wynika, że nadal nie podjęto decyzji w sprawie trzeciego jurora w show. Wygląda na to, że szykuje się gorący okres. W ciągu dwóch dni szefowie TVN muszą podjąć decyzję, kto zastąpi Karolinę Krowin-Piotrowską . Czyżby naprawdę nie było nikogo z jajami? A czy Wy macie jakieś swoje propozycje? Kogo widzielibyście obok Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki?

Marcin Tyszka i Dawid Woliński na imprezie Fotoerotica 2011.Marcin Tyszka i Dawid Woliński na imprezie Fotoerotica 2011. Kapif

zuz

Zobacz także:

Top Modelki bawią się na całego!

Najlepsze sesje finalistek "Top Model"

Zmacana Angelika z "Top Model" w Playboyu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.