Kochała ich cała Polska, a dziś są niepotrzebni cz. 2

Kiedyś byli gwiazdami. Dzisiaj nikt o nich nie pamięta.
Iga Wyrwał, Mandaryna, Ewelina Flinta Iga Wyrwał, Mandaryna, Ewelina Flinta KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Niepotrzebne gwiazdy cz. 2

Kiedy debiutowali, zdobyli serca milionów Polaków. Pokładano w nich ogromne nadzieje, które z różnych przyczyn spełzły na niczym. Niektórzy do dziś nie mogą pogodzić się z takim smutnym zakończeniem kariery i próbują powracać na rynek. Inni prowadzą spokojne, rodzinne życie. O kim mowa?

Marcin Rozynek Marcin Rozynek KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Marcin Rozynek

"I niech noc przykryje nas, jak końca świata świat..." nucono od Bałtyku po Tatry. Płyta "Księga urodzaju" promowana przebojem "Siłacz" zapewniła mu awans do pierwszej ligi, ale długo nie zagrzał tam miejsca. Kolejne trzy albumy przepadły z kretesem. Obecnie pracuje nad nową płytą, ale czy coś nią zwojuje?

Za kim najbardziej tęsknisz? Zagłosuj w naszym sondażu!

Ewelina Flinta Ewelina Flinta KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Ewelina Flinta

Wróżono jej karierę rodem z krainy snów. Miała ku temu ogromne warunki - głos, talent i rzesze wiernych fanów. Kuba Wojewódzki przed pięcioma milionami Polaków zapewniał, że jest pierwszą damą "Idola", po to, aby później uznać ją za piosenkarkę jednego sezonu. Po "Idolu" nagrała "Żałuję" - jedyny hit w jej karierze. Chwilowy zastrzyk popularności dał jej duet z Łukaszem Zagrobelnym. Reszta piosenek jest znana tylko wiernym fanom.

Za kim najbardziej tęsknisz? Zagłosuj w naszym sondażu!

Ivan Komarenko Ivan Komarenko KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Ivan Komarenko

Wyznaniem o tajemniczych czarnych oczach wywołał sporo szumu i nastoletniego pisku. Wystąpił na wszystkich najważniejszych festiwalach komercji i kiczu, w tym na Eurowizji. Występ w Kijowie w towarzystwie przygrywającej na akordeonie Gosi Andrzejewicz i jego nagi tors nie ruszyły Europy. Delfin od niego odpłynął, a on zajął się realizowaniem solowych projektów. Czasami pojawia się w mediach, szczególnym umiłowaniem cieszy się wśród widzów telewizji Trwam. I tak to trwa.

Za kim najbardziej tęsknisz? Zagłosuj w naszym sondażu!

Iga Wyrwał Iga Wyrwał KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Iga Wyrwał

Ogromne nadzieje i jeszcze większe rozczarowanie. Kiedy tylko wyjechała na wyspy brytyjskie od razu weszła do fabryki marzeń. Jej twarz zdobiła czołowe magazyny dla dorosłych, w tym trzykrotnie amerykański "Playboy". Wcieliła się w jedną z głównych postaci w brytyjskim serialu "The Kevin Bishop Show". Wystąpiła w X edycji "Tańca z gwiazdami". Odpadając z programu jej gwiazda zgasła.

Za kim najbardziej tęsknisz? Zagłosuj w naszym sondażu!

Mandaryna Mandaryna KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Mandaryna

Marta Wiśniewska miała być królową polskiego dance'u. W zdobyciu tronu pomagał jej były mąż Michał Wiśniewski. Po wydaniu płyty "Mandaryna.com" promowanej w połączeniu z falą popularności Ich Troje, jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Każdy singiel był niekwestionowanym przebojem dyskotekowych parkietów. Swoje szanse na jakikolwiek sukces pogrzebała występem na festiwalu w Sopocie. Słowa "To najważniejszy występ w moim życiu" okazały się prorocze...

Za kim najbardziej tęsknisz? Zagłosuj w naszym sondażu!

Ha-Dwa-O! Ha-Dwa-O! KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Ha-Dwa-O!

W życiu tego zespołu działo się wiele. Nagrali kilka fajnych piosenek, pierwsza płyta sprzedawała się całkiem dobrze, kolejne słabiej. Próbowano ratować trio i zmieniać wokalistki licząc, że wyczekiwany sukces nastąpi. Czas płynął w milczeniu, fala popularności wróciła do morza, woda wyparowała i zespół zakończył działalność. Szkoda.

Za kim najbardziej tęsknisz? Zagłosuj w naszym sondażu!

Sylwia Wiśniewska Sylwia Wiśniewska WWW.FACEBOOK.COM

Sylwia Wiśniewska

Najbardziej charyzmatyczna postać trio Taboo. Odeszła z zespołu przekupiona korzystnymi warunkami kontraktu konkurencyjnej wytwórni. Jej solowe projekty "Cała Ty" i "Dedykacja" zostały bardzo ciepło odebrane przez polską publiczność. Przebój "12 łez" zagwarantował jej miejsce na szczytach polskich list, ale zdecydowała się na pauzę w życiu zawodowym. Niedawno powróciła z zespołem Karimski Club i gra dla mniejszej publiczności niż przed laty.

Za kim najbardziej tęsknisz? Zagłosuj w naszym sondażu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.