J.Lo to ikona stylu, jednak tym razem zaliczyła modową wpadkę. Biała kurtka dodała jej kilogramów

Gwiazdy często nas zaskakują. I choć dokładają wszelkich starań, by robić to pozytywnie, zdarzają im się też modowe wpadki, które wyeksponowane na ściance, wyjątkowo zwracają na siebie uwagę. Możemy zastanawiać się, czy to przypadek, czy cel zamierzony, ale jedno jest pewne - zostaną zapamiętane na długo. Przedstawiamy zestawienie modowych wpadek gwiazd.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez East News

Jennifer Lopez

J.Lo wzięła niedawno udział w próbie przed sylwestrowym występem. W swojej stylizacji gwiazda postawiła na biel. Jasne spodnie, płaskie buty oraz obszerna, puchowa kurtka sprawiły, że gwiazda wyglądała, jakby przybrała na wadze.

Natalia Przybysz Natalia Przybysz Kapif.pl

Natalia Przybysz

Na uroczystej premierze filmu 'Tarapaty 2' gwiazda pojawiła się w oversize'owych spodniach, które zestawiła z równie szerokim swetrem o zielonkawym kolorze. Spod niego niedbale wystaje biały T-shirt. Stylizacji nie pomagają niefortunnie dobrane niebieskie buty.

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Kapif.pl

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska wie, co oznacza zabawa modą i potrafi się dobrze ubrać, jednak w tej kreacji wygląda trochę jak owinięta ręcznikiem hotelowym. Suknia ma duże rozcięcie. Choć krótki naszyjnik pasuje do butów, my postawilibyśmy na zdecydowanie dłuższy złoty łańcuszek i zmianę obuwia. Aczkolwiek i tak pomimo tego piosenkarka prezentowała się bardzo kobieco.

Honorata Skarbek Honorata Skarbek Kapif.pl

Honorata Skarbek

Na Bestsellery Empiku Honey wybrała wyróżniającą się stylizację. Gwiazda zaprezentowała się w różowym, odsłaniającym pępek topie, a do tego dobrała szeroką, cieniowaną fioletowo-różową spódnicę do kostek. Całość wyglądałaby dobrze, ale zepsuły je bufiaste rękawiczki.

Saoirse Ronan Saoirse Ronan AP

Saoirse Ronan

Sukienka Gucci, którą aktorka założyła na Oscary 2020, wyglądała jakby była stworzona z przypadkowych skrawków, które zupełnie do siebie nie pasują. Najbardziej zastanawiająca była warstwa materiału w okolicy brzucha. Materiał, z którego wykonany został dół sukienki, całkowicie gryzł się z górą.

Maria Sadowska Maria Sadowska East News

Maria Sadowska

Wpadka Marysi Sadowskiej podczas uroczystej gali w ramach Festiwalu Filmowego w Gdyni zostanie zapamiętana na długo. Reżyserka wybrała jasną suknię do ziemi z rozcięciem, które utrudniało pozowanie. Sadowska nieustannie zmieniała pozy i przy okazji pokazała za dużo. Materiał podciągnął się za wysoko, a obiektyw uchwycił okolice bikini.

Ewa Mielnicka Ewa Mielnicka Kapif.pl

Ewa Mielnicka

Kreacja Miss Polski 2015 miała wycięcia w okolicach pachwin, które sprytnie przesunęły się podczas poruszania, odsłaniając nieco więcej niż właścicielka sukienki chciała pokazać. Jak jednak sama przekonywała, 'bielizna była na swoim miejscu'. Wierzymy na słowo.

Ewa Mielnicka
Kapif.pl

Kim Kardashian w odważnym stroju zwiedza Watykan. Celebrytka złamała dress code? Kim Kardashian w odważnym stroju zwiedza Watykan. Celebrytka złamała dress code? East News

Kim Kardashian

Kim chętnie podkreśla swoje kształty za sprawą obcisłych kreacji. Jak się okazuje, celebrytka pomaga swojemu wizerunkowi, zakładając czasem 'dwie pary urządzeń do modelowania ciała'. Choć sama to przyznaje, lepiej, żeby bielizna modelująca nie wystawała spod sukienki.

Kim Kardashian
East News

Więcej o: