Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z królewskich funkcji. Czym teraz będą się zajmować? Mamy dla nich kilka propozycji

Ta informacja wstrząsnęła mediami na całym świecie. Meghan Markle i książę Harry postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej i rozpocząć życie na własny rachunek. W opublikowanym w środę oświadczeniu poinformowali, że chcą być niezależni finansowo. Fanów pary nurtuje ważne pytanie: z czego teraz będą utrzymywać się ich ulubieńcy?
Meghan Markle i książę Harry Meghan Markle i książę Harry East News

Meg(h)a dżemy

Meghan Markle i książę Harry dali się poznać jako małżeństwo o zgodnych poglądach. Jednym z nich jest walka z globalnym ociepleniem i ekologiczny styl życia. Wcale nie zdziwilibyśmy się, gdyby para postanowiła zasiać sady, a następnie stworzyć owocowe imperium. Chętnych na ekologiczne przetwory z pewnością byłoby wielu. "Megha dżemy" i "Słodki Harry dla jesieniary" - to byłyby hity!

Meghan Markle i książę Harry Meghan Markle i książę Harry East News

Artystyczne przedszkole

Książęca para od niedawna wychowuje syna Archiego. Mają więc już za sobą pierwsze doświadczenia jako rodzice. Być może warto wykorzystać je w pracy z innymi dziećmi? Artystyczne przedszkola prowadzone przez Meghan i Harry'ego cieszyłyby się niemałym zainteresowaniem. Wśród zajęć koniecznie powinny znaleźć się aktorskie warsztaty prowadzone przez Markle.

Meghan Markle i książę Harry Meghan Markle i książę Harry East News

Power Couple Instagrama

Z roku na rok zawód influencera cieszy się coraz większą popularnością. Co prawda Meghan i Harry są obecni na Instagramie, jednak mamy wrażenie, że ze względu na królewskie zobowiązania potencjał ich konta nie jest w pełni wykorzystywany. (Heloooł, 10 milionów obserwatorów i zero lukratywnych deali?). Mamy nadzieję, że to zmieni się lada dzień.

Para sporo podróżuje, a więc mogliby poprowadzić influencerski profil z fotkami z podróży. Ciekawe, z jakimi markami współpracowałaby Meghan, a z jakimi Harry?

Meghan Markle i książę Harry Meghan Markle i książę Harry East News

Meghan i Harry Was urządzą

Przy okazji narodzin Archiego, głośno było też o jego pokoju. Rodzice panicza mieli dość wyśrubowane oczekiwania, a wśród nich wegańskie farby. Nie tylko Meghan i Harry przykładają tak wielką wagę do wystroju wnętrz. Większość osób nie ma jednak czasu na śledzenie trendów i projektowanie mieszkań zgodnie z nimi. A gdyby tak powierzyć to zadanie Markle i jej mężowi? Coś nami mówi, że poradziliby sobie bezbłędnie!

książę Harry książę Harry Plotek Exclusive

Aktorstwo

Nie jest tajemnicą, że przed ślubem z księciem Harrym, Meghan Markle była aktorką. Po rezygnacji z królewskich funkcji znów mogłaby realizować swoją pasję. Widzowie chętnie zobaczyliby ją w serialu "The Crown", gdzie oczywiście zagrałaby siebie.

Harry'ego widzielibyśmy natomiast w remake'u przygód o Harrym Potterze. Idealnie sprawdziłby się w roli dorosłego Rona.

Meghan Markle Meghan Markle Plotek Exclusive

Telewizja

A może reality-show? Mimo że Meghan Markle nie miała najlepszej prasy jako księżna, to i tak jesteśmy ciekawi, jak sprawdziłaby się w roli mentorki w programie "Projekt Lady". 

Meghan Markle
Plotek Exclusive

A Harry? Widzowie pewnej śniadaniówki z pewnością ucieszyliby się z nowego prowadzącego. ;)

książę Harry
Plotek Exclusive

Więcej o: