Angelina Jolie i Justin Theroux są razem?! 'Life & Style Weekly' podaje twarde dowody

Angelina Jolie i Justin Theroux są razem. Takie doniesienia możemy znaleźć w 'Life&Style Weekly'. Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że aktorów łączy gorące uczucie.
LifeStyleWeekly LifeStyleWeekly Facebook.com/ LifeStyleWeekly

Angelina Jolie i Justin Theroux razem na wakacjach

Angelina Jolie i Justin Theroux wyjechali razem na wakacje. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne media. Na okładce 'Life&Style Weekly' pojawiło się ich wspólne zdjęcie, a dziennikarze uważają, że wybrali się do Cabo, a w hotelu zameldowali się jako... Pan i Pani Smith. Jak wiadomo, na planie tego filmu Angelina Jolie i Brad Pitt zakochali się w sobie.

'Life&Style' 'Life&Style' Mat. prasowe

Justin THeroux i Angelina Jolie

To nie pierwszy raz, kiedy pojawili się wspólnie na okładce zagranicznego magazynu.'Life&Style' we wrześniu pisał, że Justin Theroux i Angelina zostali zauważeni na wspólnej kolacji w restauracji Il Bacco w Nowym Jorku. Ponoć usiedli przy stoliku w słabo oświetlonym kącie. Spędzili tam aż trzy godziny, a w trakcie posiłku cały czas rozmawiali, pochylali się do siebie i mówili ściszonym głosem. Byli przy tym bacznie obserwowani przez innych gości restauracji.

Nie mogliśmy uwierzyć, kiedy przyszła Angelina Jolie. Kiedy 15 minut później wszedł Justin Theroux i usiadł razem z nią, byliśmy zdumieni - powiedziała stała klientka lokalu.

Miesiąc później pojawiły się kolejne informacje o ich spotkaniu.

'Life&Style' 'Life&Style' Mat. prasowe

Angelina Jolie i Justin Theroux są razem?!

Październikowy numer 'Life&Style' donosił, że znowu umówili się na randkę, a Jennifer Aniston miała być w szoku. Nie jest tajemnicą, że obie za sobą nie przepadają i nie mają o sobie najlepszego zdania. Już jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Jolie nie dziwi, się że doszło do rozwodu aktorów. Serwis 'Hollywood Life' przytaczał wtedy słowa informatora, z których wynikało, że 'zawsze uważała Jen za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem'.

Angelina Jolie i Justin Theroux Angelina Jolie i Justin Theroux EAST NEWS

Justin Theroux i Angelina Jolie są parą?

Na pewno wielu fanów zarówno Angeliny Jolie, jak i Justina Theroux w tej chwili jest w szoku. I choć niewątpliwie ich związek byłby dla niektórych naprawdę sporym zaskoczeniem, a oni stanowiliby jedną z najbardziej zaskakujących par w Hollywood, to wszystko wskazuje na to, że są to jedynie wymysły dziennikarzy. Agent Justina zaprzeczył plotkom, że na najnowszej okładce magazynu znajduje się wspólne zdjęcie Justina i Angeliny. Zauważył, że zdjęcie Therouxa zostało zrobione w... 2013 roku i jak się okazuje - okładka to tylko fotomontaż.

Jennifer Aniston i Justin Theroux Jennifer Aniston i Justin Theroux Instagram/jenniferanistononline

Justin Theroux i Jennifer Aniston

Wiadomość o tym, że Jennifer Aniston i Justin Theroux podjęli decyzję o rozwodzie, była szokiem. Uchodzili oni za jedną z najbardziej idealnych par w Hollywood. Jak napisali w oświadczeniu w lutym 2018 roku, 'rozstają się w przyjaźni'. Wielu uważało wtedy, że przyczyną rozpadu ich małżeństwa było uczucie Jen do Brada Pitta, który rozstał się z Jolie.

Od tego momentu Justin Theroux łączony był, oprócz z Jolie, z m.in. Seleną Gomez i Emmą Stone.

Jennifer Aniston, Justin Theroux Jennifer Aniston, Justin Theroux EAST NEWS

Justin Theroux o rozwodzie z Jennifer Aniston

Justin Theroux dopiero we wrześniu po raz pierwszy skomentował publicznie swoje rozstanie z żoną. W rozmowie z 'New York Times' powiedział, że jego rozstanie z gwiazdą 'Przyjaciół' przebiegło w przyjacielskiej atmosferze.

Dobra wiadomość jest taka, że to było najprawdopodobniej moje najspokojniejsze rozstanie, nie było między nami wrogości. (...) To brzmi nudno, ale darzymy się takim szacunkiem, że rozstanie mogło przebiec na tyle bezboleśnie, na ile to możliwe - mówił.

Aktorka mówiła, że 'nie miała złamanego serca', to jednak jej były mąż miał inne odczucia. Wyznał, że rozstanie było o tyle bolesne, że oznaczało koniec przyjaźni, na której budowali swój związek.

Rozstanie złamało nam serca w tym sensie, że czuliśmy, że nasza przyjaźń już nigdy nie będzie taka sama - dodał.
Jennifer Aniston, Brad Pitt Jennifer Aniston, Brad Pitt EAST NEWS, Instagram.com/ womansdayaus

Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócą do siebie?

Po rozwodzie Jennifer Aniston i Justina Theroux zagraniczne media co chwila donosiły o tym, że aktorka wróci do byłego męża (przypomnijmy, że Jolie i Pitt od jakiegoś czasu są w trakcie rozwodu). Mogliśmy przeczytać, że są w ciągłym kontakcie i mają się regularnie spotykać, Co więcej, Brad miał ponoć planować także publiczne wyznanie, że jedyną kobietą, którą kochał, była Jen.

Chcielibyście, żeby do siebie wrócili?

Więcej o:
Komentarze (18)
Angelina Jolie i Justin Theroux są razem?! "Life&Style Weekly" podaje twarde dowody
Zaloguj się
 • Gość: ja_jako_ja

  Oceniono 17 razy 13

  Jolie jest z kolei taka "och i ach",że stać ja tylko na facetów przechodzonych przez Jen...xd

 • Gość: beaNY

  Oceniono 2 razy 2

  Bzdura, gossipcop.com wyjasnia, ze to fotomontarz, oni nigdy osobiscie sie nie spotkali, to zdjecie Justina jest z 2013 z NY. To potwierdzil jego agent.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Te zdjęcia są tak tragicznie zmontowane,ze dziwie się ze ktoś w to uwierzył

 • Gość: remek

  Oceniono 9 razy 1

  Jolie zbiera same odpady. Niestety za stara na prawdziwe podboje :-P

 • Gość: gosc

  0

  zawsze wiedzialam ze ma zryty czerep

 • Gość: Minimek

  0

  A czego się spodziewać po tym wysuszonym qrviszonie?

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Kobieta spadziowa

 • Gość: damapik

  Oceniono 1 raz -1

  była żona byłego męża byłej żony są parą:P ale galimatias...czy oni sami jeszcze potrafią się ogarnąć kto z kim obecnie się spotyka??:P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX