Angelinie Jolie nigdy nie zdarzały się WPADKI. Ostatnio zalicza jedną za drugą

Wydaje się, że nic nie jest w stanie złamać Angeliny Jolie. Z każdej wpadki wychodzi obronną ręką, a informacje z jej przeszłości uzmysławiają innym, jak silną jest kobietą i jak długą i trudną drogę musiała przejść, by być w tym miejscu, w którym jest teraz. Ale, jak każda gwiazda, jest oceniania. Czasami bardzo surowo.
Brad Pitt i Angelina Jolie Brad Pitt i Angelina Jolie EastNews

Wstydliwe wideo z przeszłości

Na początku lipca brytyjskie media żyły szokującym, niepublikowanym dotąd nagraniem, na którym widać aktorkę w stanie narkotykowego upojenia. W późnych latach 90. Angelina Jolie była podobno silnie uzależniona od heroiny i kokainy. Eks diler, który rzekomo zaopatrywał Jolie w narkotyki i który pokazał 16-minutowy film z aktorką w roli głównej, Franklin Meyer, w rozmowie z "National Enquirer" powiedział:

Angie była moją klientką przez kilka lat. Sprzedawałem jej herę i kokę. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie i powiedziała, żebym do niej wpadł. To był jej sposób na to, żeby wyznać, że potrzebuje narkotyków. Akurat kupiłem wtedy kamerę i zdecydowałem, że wezmę ją ze sobą - powiedział. - Kiedy przyjechałem, dałem jej narkotyki, a ona mi zapłaciła. Jej twarz wyglądała mizernie. Angelina miała ślady po igłach na całych ramionach.

Angelina Jolie, Brad PittNational Enquirer / Reuters/Toby Melville

Kto myślał, że to nagranie może zaszkodzić Angelinie, był w błędzie. Aktorka bowiem sama przyznała wielokrotnie, że była uzależniona od używek. W 2011 roku tak mówiła o swojej przeszłości:

Przeszłam przez ciężki, mroczny czas, ale przeżyłam. Nie umarłam młodo. Dlatego jestem bardzo szczęśliwa.

W obliczu świadomości tego, w jakim miejscu była kiedyś Jolie, jej przemiana  budzi jeszcze większy podziw. Tego samego zdania są też inni.

Stare nagranie z Angeliną Jolie stawia ją teraz w jeszcze lepszym świetle, prawda? - komentuje LaineyGossip.com.

Nieudany makijaż

Angelina Jolie przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze wygląda perfekcyjnie. Jednak ostatnio zaliczyła wpadkę z makijażem. Na premierze filmu "The Normal Heart" w maju na jej twarzy można było dostrzec smugi nierozprowadzonego jasnego pudru. Zwykle tak kończy się użycie zwykłego kosmetyku, który "błyszczy" się w silnym świetle lamp błyskowych, dlatego gwiazdy na wielkie wyjścia używają specjalnych podkładów. Tym razem popełniono błąd.

Angelina JolieEastNews

Angelina Jolie Angelina Jolie UPI PHOTO / EYEVINE/EAST NEWS/UPI Photo / eyevine

Za duże piersi?

Kiedy Jolie zdradziła, że przeszła podwójną mastektomię - zebrała pochwały za olbrzymią odwagę. Jednak rekonstrukcja piersi aktorki spotkała się z pewną krytyką. Wielu zwróciło uwagę na fakt, że nowy biust Jolie wydaje się większy.

Wielu z was zauważyło, że rozmiar biustu Angeliny zwiększył się o rozmiar lub nawet o 2. Czy ona ma nadal obrzęk po zabiegu, a może jej biust jeszcze "nie osiadł"? - zastanawiał się portal Celebitchy.com.

Pojawiły się też doniesienia, że Jolie zdecydowała się na implanty piersi za szybko.

Piersi Angie są niewygodne i bolesne, a to doprowadza ją do szału - miała powiedzieć jej znajoma. - Wiedziała, że to niebezpieczne mieć implanty tak szybko po mastektomii. Teraz boi się tego, że pospieszyła się z tą decyzją, która może ją kosztować infekcję - czytamy wypowiedź w magazynie "Star".
Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt REUTERS/MARIO ANZUONI

Wpadka z sukienką

Sukienka, jaką miała na sobie Angelina Jolie na premierze filmu "Czarownica", też spotkała się krytyką. Nie wszystkie portale zajmujące się modą były zachwycone jej kreacją, mimo że wyszła spod igły Versace.

Gumowata skóra była dosyć rozpraszająca i wyglądała bardziej jak worek na śmieci niż luksusowa tkanina - czytamy na Hollywoodlife.com.

To jednak internauci powiedzieli to, czego innym być może nie wypadało powiedzieć.

Nie wygląda w niej dobrze. Wiem, że ma teraz większe piersi, ale ta sukienka sprawia, że wyglądają topornie!
Zgadzam się. Mam nadzieję, że niedługo jej "dziewczynki" osiądą. Bo wyglądają jakby sprawiały jej ból - napisali internauci na Tomandlorenzo.com.

Komentarze o Angelinie JolieScreen z Tomandlorenzo.com

Angelina Jolie, Brad PittREUTERS/MARIO ANZUONI

Suknia była oczywiście nawiązaniem do roli w filmie, który promowała Jolie, choć nie wszystkim spodobał się ten pomysł.

Czy tylko my to widzimy, że Jolie zaczyna wyglądać coraz bardziej jakby grała w najnowszym filmie Disneya? - zastanawiał się Magazine.foxnews.com.

Koniec końców, i ta kreacja Jolie się obroniła. Okazało się bowiem, że kto jak kto, ale Jolie wygląda świetnie nawet w tak ryzykownym stroju.

Wielu wyrzuciłoby tę sukienkę, a Angie nadała jej pazura tak, jak to ona najlepiej potrafi -  czytamy na Hollywoodlife.com.
Knox Leon Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Vivienne Jolie-Pitt, Shiloh Jolie Pitt i Pax Thien Jolie-Pitt Knox Leon Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Vivienne Jolie-Pitt, Shiloh Jolie Pitt i Pax Thien Jolie-Pitt UPI PHOTO / EYEVINE/EAST NEWS/UPI Photo / eyevine

Za chuda?

Portale zagraniczne co rusz pochylają się nad - ich zdaniem - zbyt szczupłą sylwetką aktorki. To, że piszą o nim serwisy o tematyce sensacyjnej to jedno, ale figura Jolie stała się także tematem dla "poważnych" portali, takich jak np. "Daily Mail".

Kiedyś uwagę przyciągały jej pełne usta. Teraz to żylaste ręce wyróżniają Angelinę Jolie - pisał "Daily Mail".

A co na to Angelina? Nic sobie nie robi z komentarzy - próżne nadzieje tego, kto sądzi, że przestanie pokazywać swoje "żylaste ręce" ;)

Angelina JolieEast News

Angelina Jolie, Brad PittKHAPGG/SPLASH NEWS/EAST NEWS/KHAPGG/Splash News

Angelina Jolie Angelina Jolie JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Oscarowa kreacja

Przed niepochlebnymi komentarzami nie uchroniła się też oscarowa kreacja Jolie. Joan Rivers, prowadząca program "Strażnicy Mody", nie szczędziła jej słów krytyki.

Suknia Angeliny była źle dopasowana na górze, co ją pogrubiło. Co się z nią stało? - zastanawiała się.

Stylista George Kotsiopoulos nie przebierał w słowach:

Jej suknia wygląda, jakby Brad przyszedł z własną matką.

Wrażenie, jakie emanowało z tej gwiazdorskiej pary przyćmiło jednak wszelkie niedociągnięcia.

Ale... gdy stali razem, wyglądali oszałamiająco. To było wspaniałe, po prostu czepiam się szczegółów - podsumowała Rivers.

No i jak tu nie być pod ich wrażeniem?

Brad Pitt, left, and Angelina Jolie arrive at the Oscars on Sunday, March 2, 2014, at the Dolby Theatre in Los Angeles.  (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)CHRIS PIZZELLO/INVISION/AP/Chris Pizzello