Brangelina ma konkurencję! Wiedzieliście, że te dwie wielkie gwiazdy są razem?

Należą do pierwszej ligi hollywoodzkich aktorów. Oboje zdobyli Oscara, on aż dwa. Charlize Theron i Sean Penn od kilku miesięcy są parą.
Charlize Theron i Sean Penn Charlize Theron i Sean Penn East News

Charlize Theron i Sean Penn

Już nawet nie starają się tego ukryć. Choć na początku próbowali. 38-letnia Theron i 53-letni Penn spędzili razem sylwestra. Wyjechali na kilka dni na Hawaje, gdzie aktor ma dom przy plaży. Uważali jednak na to, by nie dać sfotografować się razem, nawet na lotnisku. Już wtedy pojawiły się plotki, że są parą, chociaż z drugiej strony zastanawiano się, czy to po prostu nie wyjazd przyjaciół - gwiazdy znają się i lubią od lat. Ale wszystko stało się jasne w ciągu ostatnich dni.

11 stycznia Charlize Theron wspierała partnera na Sean Penn & Friends Help Haiti Home Gala (aktor ma fundację wspierającą Haiti). Chociaż na czerwonym dywanie pozowali osobno, przy stoliku siedzieli obok siebie i nie ukrywali się z okazywaniem uczuć. Kilka dni temu to, że są razem potwierdził dziennikarz Piers Morgan, który był jednym z gości gali. Wyznał, że rozmawiał z parą i przyznali, że się spotykają.

Charlize Theron, Sean PennEast News

Charlize TheronCOLIN YOUNG-WOLFF/INVISION/AP

Sean PennCOLIN YOUNG-WOLFF/INVISION/AP

Charlize Theron i Sean Penn Charlize Theron i Sean Penn Bulls

Charlize Theron i Sean Penn

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Theron i Penna na wspólnych zakupach w supermarkecie. Aktor bawił się z Jacksonem, którego Charlize adoptowała w 2012 roku.

Charlize Theron, Sean PennBulls

Charlize Theron i Sean Penn Charlize Theron i Sean Penn East News

Charlize Theron i Sean Penn

W 2004 roku oboje zdobyli Oscary za najlepsze role pierwszoplanowe: on za "Rzekę Tajemnic" (drugiego Oscara odebrał w 2009 roku za "Obywatela Milka"), ona za "Monster". Przyjaźnią się od lat. To zdjęcie zrobiono w maju 2009 roku. Sean Penn spotkał się w restauracji z Charlize Theron i jej ówczesnym partnerem, Stuartem Townsendem.

Charlize Theron, Sean Penn, Stuart TownsendBulls

Charlize Theron i Stuart Townsend Charlize Theron i Stuart Townsend East News

Ich poprzednie związki

Charlize Theron przez 8 lat była związana z aktorem Stuartem Townsendem. Poznali się w 2001 roku na planie filmu "24 godziny". Mieszkali razem i chociaż nigdy nie wzięli ślubu, w wywiadach mówili o sobie "żona i mąż". Rozstali się w styczniu 2010 roku. Później Theron krótko spotykała się z Ryanem Reynoldsem (po jego rozwodzie ze Scarlett Johansson).

Cast member Ryan Reynolds arrives at the premiere of "Green Lantern" in Los Angeles, Wednesday, June 15, 2011. The film will be released June 17.  (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

Życie prywatne Seana Penna było bardzo burzliwe. W 1985 roku wziął ślub z Madonną. Szybko stali się ulubieńcami brukowców. To był wybuchowy związek. Kłócili się z mediami, Penn pobił fotografa na planie filmowym, za co trafił na 33 dni do więzienia. Madonna oskarżyła go także o przemoc wobec niej. Rozwiedli się w 1989 roku. Dziś utrzymują dobre stosunki. We wrześniu 2013 roku Penn pojawił się na premierze tajnego projektu Madonny.

madonna, Sean PennEast News

Niedługo po rozwodzie z Madonną zaczął spotykać się z aktorką Robin Wright. W 1991 roku urodziła się ich córka, Dylan Frances, a w 1996 roku syn, Hopper Jack. W 1996 roku wzięli ślub. Rozstawali się dwa razy: w 2007 i w 2009 roku, ale zawsze do siebie wracali. Do trzech razy sztuka: w czerwcu 2009 roku Robin Wright Penn złożyła pozew o rozwód, który sfinalizowano w lipcu 2010 roku.

Sean Penn, nominated for an Oscar for best actor in a leading role for his work in "Milk," and his wife Robin Wright Penn arrive for the 81st Academy Awards Sunday, Feb. 22, 2009, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

Później Penn spotykał się z modelką Petrą Nemcovą i aktorką Scarlett Johansson. Czy ustatkuje się u boku Charlize?

Scarlett Johanssen, Sean PennAKM IMAGES//AKM Images