Doda przyszła na imprezę w grzecznym płaszczu. A pod nim miała...

W środę Doda bawiła się na imprezie rozdania nagród w plebiscycie Viva! Photo Awards. Piosenkarka najwyraźniej wróciła już do formy sprzed wypadku. Kipiała seksem.
Doda Doda Kapif

Doda

Zaczęło się skromnie i grzecznie. Doda pojawiła się na imprezie w czarnym, dziewczęcym płaszczyku. Podkreślał talię gwiazdy i odsłaniał długie, opalone nogi. Myślicie, że została w nim do końca imprezy? Oczywiście, że nie! Nie mogła przecież zawieść fanów swojego pięknego ciała i zafundowała im istny raj! Zobaczcie tylko, co miała na sobie.

Doda Doda Kapif

Doda

Doda postawiła na odważną kreację eksponującą jej pełny biust. Piersi gwiazdy, po nieznośnej przerwie w końcu znów ujrzały światło dzienne.

DodaKapif

DodaKapif

Doda Doda Kapif

Doda

Gorsetowa sukienka z seksownym wiązaniem pochodzi ze sklepu Li Parie i - jak udało nam się ustalić - zaprojektowana została przez Mayę Hansen. Dowiedzieliśmy się także, ile kosztuje takie "cudeńko". Sukienka nie należy do najtańszych - trzeba za nią zapłacić ok. 5 tysięcy złotych.

DodaKapif

 

Wiązany tył sukienki zdecydowanie pobudzał wyobraźnię.

DodaKapif

DodaKapif

Doda Doda Kapif

Doda

Doda uwielbia bawić się dodatkami. Do ultrakrótkiej kreacji dopasowała kilka kolorowych bransoletek, między innymi kolorowe sznureczki z muszelkami, z którymi się ostatnio nie rozstaje. Naszą uwagę przykuły też ciekawe naszyjniki. Na jednym z nich zawieszone były złote zęby.

DodaKapif

 

Do tego Doda założyła wyjątkowo seksowne złote szpilki od Christiana Louboutina.

DodaKapif

DodaKapif

Doda Doda Instagram.com

Doda

Wcześniej Doda na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z przygotowań do imprezy. Nad jej lookiem czuwał stylista i fryzjer.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.