Zrobił striptiz i boi się skakać ze spadochronem. Jak wygląda teraz Jerry O'Connell z "Piątego wymiaru" [A TY W KIM SIĘ KOCHAŁEŚ?]

Serial "Piąty wymiar" o błąkających się w nieskończonej ilości alternatywnych rzeczywistości bohaterach działał na wyobraźnię. Jeden z bohaterów, Jerry O'Connell, działał zwłaszcza na wyobraźnię kobiet. Jak dzisiaj wygląda przystojniak, który niemal 20 lat temu przyspieszał bicie serca niejednej damy?
Jerry O'Connell. Jerry O'Connell. Youtube.com

Jerry O'Connell

Jerry O'Connell urodził się 17 lutego 1974 roku w Nowym Jorku. Aktor ma polsko-irlandzkie korzenie: jego matka nosiła swojsko brzmiące nazwisko Linda Witkowski, ojciec nazywał się Michael O'Connell. Już jako dziecko wystąpił w telewizyjnej reklamie ciasteczek Duncan Hines. Debiut aktorski przyszedł bardzo wcześnie, bo w wieku 11 lat w dramacie przygodowym "Stań przy mnie". Jako 14-latek zaczął grać w serialu "Moje drugie ja". Rola Andrew Clementsa przyniosła mu dwukrotną nominację do nagrody Young Artist Award. Jerry O'Connell studiował na Uniwersytecie Nowojorskim, jednocześnie grając w filmach. Zapamiętaliśmy go głównie z roli Quinna Mallory'ego z serialu "Piąty wymiar". Oprócz tego jednak mogliśmy go zobaczyć w takich głośnych filmach jak: "Jerry Maguire", "Misja na Marsa", "Krzyk 2" i "Straszny film 5".

Jerry O'ConnellYoutube.com

Jerry O'Connell. Jerry O'Connell. Youtube.com

W kim się bardziej kochał?

"Piąty wymiar" to nie tylko fantastyczna intryga, ale też piękne kobiety. Portal Moviefan.com umożliwił zadawanie przez fanów pytań O'Connellowi. Jedno z nich brzmiało: w kim aktor kochał się bardziej: w Wade czy w Maggie?

Powiedziałbym, że w Wade - odparł O'Connell. - Człowieku, nie widziałem jej od lat! Dziwne, prawda? Niesamowity jest ten biznes. Pracujesz z kimś przez 5 lat, a potem koniec i przestajecie rozmawiać. Boże, przecież ja z nią pracowałem dzień w dzień!

Wade, czyli Sabrina Llyod wygląda dzisiaj tak:

Sabrina LlyodYoutube.com

Jerry O'Connell. Jerry O'Connell. Pr Photos

Jerry O'Connell

To już 18 lat, odkąd zaczęto produkcję "Piątego wymiaru" i 13, odkąd ją zakończono. Jerry O'Connel tak teraz wygląda. Mocno się zmienił?

Jerry O'ConnellPr Photos

Rebecca Romijn, Jerry O'Connell. Rebecca Romijn, Jerry O'Connell. East News

Ma żonę i córki bliźniaczki

W 2007 roku Jerry O'Connell poślubił amerykańską aktorkę, Rebeccę Romijn. Małżeństwo ma 2 córki bliźniaczki; to urodzone w 2008 roku Dolly Rebecca Rose i Charlie Tamara Tulip. Czy bliźniaczki pójdą w ślady rodziców i również zostaną aktorkami?

Jedna z naszych córek dobrze sobie radzi w tańcu, a kiedy pojawia się Katy Perry, śpiewa "Firework". Ktoś w szkole nauczył je "Call Me Maybe". One skądś znają wszystkie teksty - mówił O'Connel w wywiadzie dla Tv.yahoo.com.

Jerry O'ConnellEast News

Dziewczynki mają po 5 lat i są żywe jak srebro. Z pewnych względów lepiej ich teraz nie wpuszczać na plan filmowy.

Kocham moje dzieci. Są urocze - mówi aktor. - Ale kiedy Rebecca jest na planie, a ja przyprowadzam je w odwiedziny, muszę korzystać z pomocy ekipy, żeby sobie z nimi poradzić. One są po prostu szalone. Sprzęt na planie jest bardzo drogi, a one dotykają kamer i wyposażenia audio.
Jerry O'Connell, Rebecca Romijn. Jerry O'Connell, Rebecca Romijn. Youtube.com

Zrobił striptiz

W ubiegłym roku Jerry O'Connell rozebrał się publicznie. Choć zrobił to dla pieniędzy, to jednak w szlachetnej sprawie. W popularnym programie "The Ellen Show" zdjął z siebie różowy szlafrok, a następnie w samych slipkach przedefilował przed rozbawioną publicznością wprost do szklanej klatki w której został oblany wodą. Wszystko w celu zebrania funduszy przeznaczonych na badania nad rakiem piersi. W całej tej akcji dzielnie wspierała go żona Rebecca Romijn.

Wyszłam za faceta, który nosi kąpielówki! - skomentowała to potem na portalu Dailymail.co.uk.

Jerry O'Connell, Rebecca RomijnYoutube.com

Jerry O'Connell. Jerry O'Connell. Youtube.com

O'Connell w kąpielówkach

Widok Jerry'ego O'Connella w kąpielówkach jest... niepowtarzalny. Dajmy sobie zatem odrobinę wizualnej przyjemności, patrząc na harmonijnie wyrzeźbione ciało aktora.

Jerry O'ConnellYoutube.com

Jerry O'ConnellYoutube.com

Jerry O'Connell. Jerry O'Connell. Youtube.com

Nie lubi ryzyka

O'Connell lubi spokojne życie i unika zbędnego ryzyka. Szaleństwo, nawet w minimalnych dawkach, nie jest mu do niczego potrzebne. Fani, na poświęconej mu stronie zapytali, co jest mu najbliższe: skok na bungee, wspinaczka górska czy skok ze spadochronem. Odpowiedź była bardziej, niż szczera.

Nie zrobiłem żadnej z tych rzeczy. Jeżeli chodzi o skok ze spadochronem, to jestem absolutnie na nie. Bungee także wykluczam. A wspinaczka - mam się trzymać na linie?
Tak.
Wiesz, co? Nic z tego. Wszystko jest zbyt niebezpieczne i moja mama uznałaby, że zwariowałem!

Podzielacie zachowawcze stanowisko aktora?

Jerry O'ConnellYoutube.com

Jerry O'Connell. Jerry O'Connell. Youtube.com

Lubi pożytecznie spędzać czas

Bohater "Piątego wymiaru" nie jest jednak typowym leniuszkiem. Fani zapytali go, jak wygląda jego idealna niedziela.

Nie lubię spać do późna. Czuję, że coś mi umyka. Wolałbym jakiś sport, pływanie lub szermierka. Potem mógłbym obejrzeć film lub poczytać - po prostu odpocząć - powiedział w cytowanym wywiadzie.

Jerry O'ConnellYoutube.com