Takiej księżnej Kate jeszcze nie widzieliście! Wybrała się na zakupy i założyła...

Księżna Kate przyzwyczaiła wszystkich do swojego eleganckiego wyglądu, a jej styl naśladują tysiące kobiet. A jak wygląda na co dzień? Paparazzi przyłapali ją na zakupach w Londynie, gdzie buszowała po sklepach z meblami, w poszukiwaniu idealnych dodatków do swojego londyńskiego domu.
Księżna Kate Księżna Kate PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/PacificCoastNews.com

Zakupy

Księżna Kate wybrała się na zakupy w Londynie. Mimo dużego deszczu dzielnie przedzierała się przez kolejne sklepy, w poszukiwaniu idealnych mebli i dodatków do niedawno odnowionego domu w dzielnicy Kensington, w którym mieszkają razem z księciem Williamem w czasie ich pobytów w stolicy Anglii. Kate na tę okazję wybrała bardzo niezobowiązujący strój, który dla niektórych może być sporym zaskoczeniem, ponieważ zazwyczaj pokazywała się w bardziej eleganckich stylizacjach.

Księżna KateReuters

Księżna Kate, Kate MiddletonAP/Matt Dunham

A tu na zakupach w Londynie w kwietniu 2011 roku:

Księżna Kate, kate middletonEastNews

Księżna Kate Księżna Kate PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/PacificCoastNews.com

Wygoda

Księżna postawiła na wygodę. Na wyczerpujące zakupy upięła luźno włosy, założyła tweedową marynarkę, jeansy i... trampki! Trzeba przyznać, że nie jest to widok, do którego nas przyzwyczaiła.

96416, **EXCLUSIVE** LONDON, UNITED KINGDOM - Tuesday May 14, 2013. Kate Middleton, due to give birth around July, braves the rain and carries her own bags after shopping for her and Prince Williams Kensington home in London. Middleton, who was wearing no socks with her casual outfit, was kept dry by a few umbrellas held by her security team after shopping at Crucial Trading. **UK PAPERS OUT** Photograph: ? PacificCoastNews.com **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** LOS ANGELES OFFICE: +1 310 822 0419 LONDON OFFICE: +44 20 8090 4079PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/PacificCoastNews.com

Księżna Kate Księżna Kate PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/PacificCoastNews.com

Co kupiła?

Według świadków księżna dzielnie nosiła swoje zakupy. Odwiedziła różne sklepy w meblami i dekoracją wnętrz, zakupiła dywanik i długo przeglądała przedmioty w sklepie z antykami.

Księżna Kate Księżna Kate JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

Obcasy i koturny

Księżna Kate przyzwyczaiła nas do eleganckich garsonek i sukienek w połączeniu z butami na obcasie. Ale raz na jakiś czas miło ją zobaczyć w wydaniu codziennym i na luzie.

Książe Harry, Kate Middleton, Książe WilliamREUTERS/POOL

ATTENTION EDITORS - CORRECTED CAPTION  Britain's Catherine, Duchess of Cambridge attends a private viewing of her new official commissioned painting by Glasgow-born artist Paul Emsley at the National Portrait Gallery in London January 11, 2013.  REUTERS/John Stillwell/POOL  (BRITAIN - Tags: ROYALS ENTERTAINMENT)REUTERS/POOL

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.