Honey w nowej fryzurze. Straciła większość włosów przez doczepki

Fryzjerskie zabiegi zniszczyły jej naturalne włosy.

Honey

Honey pojawiła się wczoraj w warszawskim Studio Tęcza, gdzie odbyła się 8. edycja konkursu na Blog Roku. Na gali dziewczyna zaprezentowała nową fryzurę - na miejsce bujnej czupryny, do której byliśmy przyzwyczajeni, pojawiły się krótkie, przerzedzone włosy. Skąd ten efekt?

Honey

Honey zdecydowała się odczepić sztuczne włosy. Niestety, przez "doczepki", jej naturalna czupryna jest w opłakanym stanie...

Kilka dni temu odczepiłam przedłużane włosy. Był to drugi raz w moim życiu, kiedy zdecydowałam się na stałe przedłużanie na 2-3 miesiące. Swoje nosiłam o 2 miesięcy z racji tego, że bardzo szybko rosną mi moje włosy. Tym razem zastosowałam metodę "kanapkową". Niestety po ściągnięciu włosów (jest to najgorszy etap przedłużania włosów), stan moich naturalnych jest opłakany :( Nie mam 2/3 swoich naturalnych włosów. Są poszarpane, a końcówki porozdwajane. Po pierwszym przedłużaniu na mikrowaroczyki moje włosy były w świetnym stanie. Zdecydowałam się na ścięcie swoich naturalnych włosów do ramion, może troszkę krócej... - napisała na blogu.

Honey

Teraz piosenkarka musi dać trochę czasu swoim włosom, aby odrosły i nabrały siły. Jak Wam się podoba w takiej fryzurze?

Honey

Przypomnijmy, jak Honey wyglądała niedawno, jeszcze z doczepionymi włosami.

Honey

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.