Selena Gomez Kobietą Roku 'Glamour'. Zasłużyła! [10 DOWODÓW]

Ma zaledwie 20 lat, a już została uznana za Kobietę Roku według magazynu 'Glamour'. Zasłużenie? Sami zobaczcie!

Dowód 1. Jest ładną kobietą

Selena Gomez od dwunastego roku życia jest gwiazdą Disneya. Wszyscy przyzwyczaili się do jej dziecięcego wizerunku, jednak Selena dojrzała. Ze słodkiej dziewczynki stała się dorosłą kobietą.

Czy zasłużyła na miano Kobiety Roku? Tak mówi o tym jej przyjaciółka, Taylor Swift:

Ona jest oddana swoim własnym doświadczeniom? Ona jest wyjątkiem w wielu sprawach! - można przeczytać w Glamour.

Selena Gomezpr.photos

Dowód 2. Jest aktorką

W tym roku zagrała w "Spring Breakers", "Fifty Shades od Blue", "Nie ma to jak statek", "Wizards on Deck with Hannah Montana" i  "Czarodzieje z Waverly Place".

Selena Gomezpr.photos

Dowód 3. Śpiewa

Selena Gomez jest też uzdolnioną piosenkarką. Aż cztery z jej klipów zyskało nagrody "VEVO Certifited".

Dowód 4. Jest modelką

Znakomicie czuje się nie tylko przed kamerami, lecz także przed obiektywem aparatów. Potrafi być delikatna i kusząca.

Selena GomezGlamour, grudzień 2012 (zdjęcie z sesji okładkowej)

Dowód 5. Jest seksowna

Mimo młodego wieku potrafi umiejętnie wyeksponować to, co ma najlepszego.

Selena GomezAP/Nathan Denette

Dowód 6. Jest grzeczna

Byłoby ciężko znaleźć jej zdjęcia z zakrapianych alkoholem imprez czy nocnego szaleństwa w klubach. Selena uchodzi za jedną z najgrzeczniejszych gwiazdek Hollywood.

Selena Gomezpr.photos

Dowód 7. Udziela się charytatywnie

Selena bardzo chętnie udziela się charytatywnie. Odwiedza szpitale, dołącza do różnych akcji, m.in. wspiera program Ryana Seacresta i uczestniczy w prowadzeniu zajęć wokalnych w szpitalach dziecięcych w Filadelfii.

Selena wie, jak ważne jest, aby coś dać. Naprawdę wierzę w radość i energię , którą ona przynosi szpitalom, aby pomóc w procesie leczenia tych dzieci - powiedział Seacres doa "Glamour".

Jest najmłodszą ambasadorką UNICEF, która pomaga dzieciom w potrzebie na całym świecie:

Selena daje nam nie tylko swój głos, ale moc jako gwiazda.Ona używa swojego wolnego czasu, aby odwiedzać różne miejsca. Odwiedziła Chile, Ghana. Pojechała do szpitala, aby spędzić czas z dziećmi, które były poważnie niedożywione. I można niemal zobaczyć, była prawie namacalna, gdyż dotknęła Twego serca- powiedział Caryl M . Stern,  prezes UNICEF w Stanach Zjednoczonych.

Selena GomezAP

Dowód 8. Fashionistka

Jak mało kto potrafi wybrać odpowiedni strój. Nawet jeśli trzeba zaszokować, robi to z umiarem. Stworzyła też kolekcję ubrań dla sieci KMar oraz linię lakierów do paznokci marki OPI.

Selena Gomezpr.photos

Dowód 9. Szykowna

Potrafi być też elegancka i dostosować strój do okazji. Jest królową czerwonego dywanu.

Selena GomezAP/Evan Agostini

Dowód 10. Dziewczyna Justina

Nie mogliśmy tego pominąć. Selena Gomez ma po prostu to szczęście, że jest dziewczyną Justina Biebera i największą Belieberką na świecie:)

Selena Gomezpr.photos

Więcej o:
Komentarze (24)
Selena Gomez Kobietą Roku 'Glamour'. Zasłużyła! [10 DOWODÓW]
Zaloguj się
 • dynia

  Oceniono 39 razy 27

  Czas się zawijać.Kto ostatni na Jowiszu ten gapa.Start!

 • lillalulla

  Oceniono 36 razy 24

  taka z niej kobieta jak ze mnie babcia:) toć to dziecko jeszcze, a z taką urodą ( i chłopakiem) to w ogóle przedszkole :)))

 • ina.

  Oceniono 22 razy 16

  Głupszych powodów nie mogliście wpisać? No nie licząc tego o udzielaniu się na rzecz potrzebujących.

 • ciulowaty

  Oceniono 16 razy 12

  zdobywa co się da w wieku 19 lat. później nie może być lepiej. nie dostanie pałacu na Marsie, nie zostanie panią Prezydent Świata, nie zostanie królową, ani Świętą. skoro nie może być lepiej, to może być tylko albo tak samo, albo gorzej. pierwsze będzie dla niej nudne, więc zacznie pić i ćpać. drugie będzie dla niej ciosem, więc zacznie pić i ćpać. i dlatego właśnie uważam, że celebrytyzm jest szkodliwy. niszczy ludzi. nawet jeśli póki co nie jest złym przykładem, to zapewne zacznie nim być. prześledźcie losy jej poprzedniczek, każda kończy źle. Britney, Chrostina A, Lindsay Lohan... gdyby robiła to co robi, ale nie była tak "wielbiona" (a zarazem nienawidzona) to co innego, jest sporo takich artystek, żyją sobie spokojnie, są rozpoznawalne gdzie trzeba... ale to jest co innego. to się nie może dobrze skończyć.

 • limonka99

  Oceniono 25 razy 9

  No tak, wszystko się zgadza. Ale Beyonce też jest świetna i inne laski... ; )

 • chwilka

  Oceniono 16 razy 8

  Nie wiem, czy jest to najbardziej fascynująca i twórcza osobowość ze świata kultury i mody, i raczej jest Kobietką niż Kobietą Roku "Glamour". Ubiera się faktycznie ślicznie, ma przyjemną twarz i bardzo ładne policzki, jest dosyć zgrabna, i tyle. Udziela się charytatywnie w tak młodym wieku i to dobrze o niej świadczy. Nie wiem jaką jest aktorką. I chyba skończę już to pisanie.

 • paola1900

  Oceniono 9 razy 7

  Faktycznie wielka z niej aktorka "Nie ma to jak statek", "Wizards on Deck with Hannah Montana" i "Czarodzieje z Waverly Place" nic, tylko Oscara jej dać. Ładna może i jest, kwestia gustu i pracy grafika.

 • marta220390

  Oceniono 16 razy 6

  Toż to dziecko jeszcze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX