Jak oni zaczynali cz.1

Początki polskich gwiazd w show-biznesie.
Krzysztof Ibisz. Krzysztof Ibisz. KAPIF

Krzysztof Ibisz

Prezenter - z wykształcenia aktor - zaczynał w hitowym "Czarze par". Potem miał już z górki. Został gwiazdą Polsatu. Prowadził m.in."Bar", "Dwa światy", "Awanturę o kasę" i "Jak Oni Śpiewają". Dziś popularność zawdzięcza ciągłym zmianom wyglądu. Przeczy zasadzie "Im starszy, tym lepszy".

Ania Dąbrowska. Ania Dąbrowska. KAPIF

Ania Dąbrowska

Wokalistka rozpoczęła karierę od udziału w programie "Idol". I chociaż go nie wygrała zdobyła miliony fanów. Długo szukała swojego stylu, dobrze poczuła się w klimacie retro. W "The Voice of Poland. Najlepszy głos" wygląda na pewną siebie.

Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Anna Mucha

Przyszła mama pierwsze kroki aktorskie stawiała u Wajdy. Później upokarzała "Pannę Nikt", by po latach dołączyć do obsady "M jak miłość". Nie wyglądała wtedy jak milion dolarów, ale nie przejmowała się tym. Dopiero 3 lata temu postanowiła coś zmienić. Jej przemianą żyła cała Polska. Dzisiaj wszyscy mówią o jej ciąży.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPIF

Natasza Urbańska

Gwiazda teatru Buffo karierę w telewizji zaczęła od serialu "Fala zbrodni". Na ekranie romansowała z Janem Wieczorkowskim. Prywatnie trzymała się Janusza Józefowicza. Ten do dziś nie odstępuje jej o krok. Mają dziecko, razem tworzą musical o Poli Negri i występują w "Tańcu z gwiazdami". A Natasza jest coraz piękniejsza.

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. KAPIF

Kuba Wojewódzki

Kiedyś prowadził teleturniej z wiedzy o serialu "Na dobre i na złe". Później awansował do roli jurora w "Idolu". Jego kontrowersyjny wypowiedzi dały mu popularność i ... własny program. Jego show wzbudza nadal ogromne zainteresowanie. Równie ciekawy jest on sam i jego życie prywatne. Kuba nie wygląda na mężczyznę przed 50-ką. Czas mu służy. A on z tego korzysta i spotyka się z coraz młodszymi kobietami.

Doda. Doda. KAPIF

Doda

O Dodzie zrobiło się głośno po jej wybrykach w programie "Bar". Udało jej się wypromować siebie i swój zespół Virgin. Od początku postawiła na epatowanie seksualnością i cięty język. Po latach dodała do tego szyk. Ubiera się u najlepszych projektantów. I ma dobre serce - wspierała Nergala w walce z białaczką.

Więcej o: