Jak gwiazdy lansują się na Facebooku

Portale społecznościowe i blogi to idealne miejsce na autopromocję - darmowe i skuteczne. Doskonale wiedzą o tym celebryci, odkrywając przed internautami swoje prywatne sekrety.
Kasia Tusk. Kasia Tusk. makelifeeasier.pl

Kasia Tusk

Podcięcie końcówek włosów? Zakup nowego lakieru do paznokci? Wieczór na kanapie z popcornem i "Dr Housem"? Jeśli chcecie poznać te i inne fascynujące fakty z życia Kasi Tusk, koniecznie zajrzyjcie na jej bloga!

Doda. Doda. Facebook.com

Doda

Facebookowy fanpage Dody zrzesza ponad 35 tysięcy fanów. Nic dziwnego. Doda dzieli się tam prywatnymi zdjęciami, poglądami politycznymi (9 października zagrzewała do pójścia na wybory) oraz relacjonuje swoje podróże. Ostatnio - do Los Angeles.

Michał Wiśniewski. Michał Wiśniewski. Facebook.com

Michał Wiśniewski

Na swojej stronie na Facebooku Michał Wiśniewski podzieli się ze światem absolutnie wszystkim. Komunią Świętą syna, zdjęciami córeczki w koronie, czy opinią na temat Sary May jako "wszystkowiedzącej zdziry". Oczywiście zdradza tez swoje preferencje polityczne.

Natalia Lesz. Natalia Lesz. Facebook.com

Natalia Lesz

Wiecie co Natalia Lesz robiła 9 października? My tak: brała udział w wieczorze wyborczym Platformy Obywatelskiej, o czym nie omieszkała z dumą donieść na swoim Facebooku.  Ale to nie wszystko. Profil Lesz to także miejsce zagadkowych rozważań filozoficznych, jak choćby:

"Bądźcie wrażliwi...nie bójcie się intensywności swoich emocji...miecz ma dwa ostrza ale zawsze jest w Waszym ręku...."
Ewa Farna. Ewa Farna. Facebook.com

Ewa Farna

Profil Ewy Farnej na Facebooku jest taki, jak ona sama. Sympatyczny i polsko-czeski. Piosenkarka dementuje tam plotki na swój temat, dzieli się sukcesami i zapowiada kolejne koncerty. I zdecydowanie wystrzega się skandali.

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. Facebook.com

Kuba Wojewódzki

Na Facebooku znajdziecie też fanpage Kuby Wojewódzkiego. Rozczaruje on jednak tych, którzy oczekują pikantnych zwierzeń o nowych związkach czy samochodach. Kuba Wojewódzki konsekwentnie informuje o nadchodzących odcinkach swojego programu oraz spektaklach w Teatrze 6 Piętro. Czasem wymsknie mu się coś o polityce.