Gadżety kobiety

Co dziewczyny mają zawsze przy sobie?

Fajne gadżety nie tylko dla chłopaków!

 

Mówi się, że to faceci lubią otaczać się fajnymi gadżetami, ale czy na pewno tylko oni? Przyznaj się, że też masz takie rzeczy, które fajnie zawsze mieć przy sobie. Kotek wytropił kilka ukochanych gadżetów dziewczyn...

jak optycznie powiększyć usta jak optycznie powiększyć usta Fot. Shutterstock

Błyszczyk

 

Błyszczyk to niezbędny atrybut każdej szanującej się dziewczyny - w ulubionym kolorze, powiększający usta, różowy, pachnący owocami - dla każdego coś miłego.

MP3

 

MP3 - bez ukochanej muzy na uszach nie wychodzisz z domu? To na pewno Twój gadżet numer 1!

Pendrive. Pendrive. Fot. Ambuj Saxena [(CC) ambuj / flickr.com]

Pendrive

 

Pendrive - to nośnik nie tylko danych, ale też Twojego stylu - różowy, moro czy w odlotowym kształcie? Jeśli pożyczasz kumpeli prezentację na takim śmiesznym penku, na pewno się uśmiechnie.

Fergie promuje swój nowy zapach Fergie promuje swój nowy zapach Fot. Eastnews

Perfumy

 

Perfumy - też mogą być ukochanym gadżetem. Tu masz ogromne pole do popisu - miliony zapachów, flakonów, miniaturek - a dla koneserek wersje limitowane, które musisz mieć...

Breloczek

 

Breloczek - mówi o Tobie dużo - Romantyczna dusza nosi przy kluczach brelok z połówką serduszka (drugą ma On, inni wolą słodką pluszową świnkę, a niepokorni maskotkę, potworka, przypiętą do torby.

Telefon

 

Telefon - bez niego nikt już nie wyobraża sobie życia, ale też dawno przestał służyć tylko do dzwonienia i sms-owania. Jeśli lubisz nowinki techniczne, wybierzesz jakiś wypasiony, "wszystkomający" model, a jeśli przywiązujesz wagę do wyglądu - masz pole do popisu - wybór kolorów, modeli i biżuterii do telefonu jest nieograniczony!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.