Ranking MTV Plotek: Co ubezpieczają gwiazdy

Czyje ciało jest najdroższe na świecie?

Miejsce 7: PAMELA ANDERSON 600 tys. za biust

Piersi Pameli Anderson to porażka. Wielokrotnie operowane straciły na wartości. Tym bardziej dziwi fakt, że gwiazda ubezpieczyła je na 600 tysięcy dolarów!

to są piersi, które zna cały świat - powiedziała Candy Girl w MTV Plotek.
Bon Jovi Bon Jovi AP Photo/ Marco Ravagli

Miejsce 6: JOHN BON JOVIE 750 tys. dolarów za włosy

John Bon Jovi to bożyszcze kobiet. jego bujna fryzura była znakiem rozpoznawczym tamtych lat i samego Johna. Niestety, muzykowi przytrafił się wypadek. Podczas grillowania jego super uczesanie po prostu się spaliło. Wtedy Bon Jovi postanowił je ubezpieczyć na 750 tysięcy dolarów.
Rihanna wystąpiła w Los Angeles, na koncercie z trasy Rihanna wystąpiła w Los Angeles, na koncercie z trasy "Last Girl on Earth", czyli "Ostatnia dziewczyna na ziemi". Piosenkarka wiła się i wyginała na scenie jak dzikie zwierzę... Zobaczcie sami jak prezentuje się Rihanna. Reuters/Agencja Wyborcza.pl

Miejsce 5: RIHANNA 1 milion za nogi

To wielka przesada. Pamiętacie nogi Rihanny z teledysku do "Umbrella"? Są wielkie i jakby to powiedział Jacyków "Zwaliste". Ba, sama Riri wyznała, że ma ogromny kompleks na punkcie swoich nóg. Dlaczego więc ubezpieczyła je aż na milion dolarów? Fanaberia!
Keith Richards Keith Richards AP Photo/Beth A. Keiser

Miejsce 4: KEITH RICHARDS 1,6 miliona za srodkowy palec lewej ręki

Richards ubezpieczył swój środkowy palec na bagatela 1,6 miliona dolców. Wszystko dlatego, że pokazywanie środkowego palca to znak rozpoznawczy muzyka. Wcale się nie dziwimy, że go ubezpieczył. Trafi kiedyś na osobę, która mu ten palec po prostu urwie.
Tina Turner Tina Turner Fot. Hermann J. Knippertz AP

Miejsce 3: TINA TURNER 3,2 milionow za nogi i biust

Babcia rocka rządzi. Tina Turner znalazła się w pierwszej trójce naszego zestawienia. I wcale nas to nie dziwi. Tina ma przepiękne nogi, które eksponuje na każdym z koncertów i rozpala zmysły wszystkich panów. Inną rzeczą jest fakt, że legenda piosenki ubezpieczyła swój biust, który już tak zjawiskowy jak nogi nie jest. W sumie Tina ubezpieczyła części swego ciała na 3,2 miliona dolarów. Ale jej można wszystko wybaczyć.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez fot. AP Photo/AG/East News

Miejsce 2: J. LO 27 milionow za pupę

Suma adekwatna do rozmiarów. Pupa Jennifer Lopez jest po prostu boska. Zgrabna, krągła i odstająca. Ahhhhh, chciałoby by się z nią zatańczyć. Nie ma na świecie osoby, która zarzuciłaby pięknej Lopez posiadanie brzydkiej pupy. Sama gwiazda tez tak uważa i ubezpieczyła pośladki na, uwaga - 27 milionów zielonych.

MIEJSCE 1: MARIAH CAREY NOGI WARTE MILIARD DOLARÓW!

Mariah Carey uważa, że najcenniejszą częścią jej ciała są właśnie nogi. Skąd taki pomysł? Diwa jakiś czas temu wystąpiła w reklamie maszynek do golenia nóg. Najwidoczniej bała się, że się zatnie i ubezpieczyła nogi na 1 miliard dolarów. Oj, teraz będzie musiała strzec tych nóg jak oka w głowie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.