Nawet Brad Pitt się zajadał! Ellen DeGeneres zamówiła na galę... PIZZĘ!

"Czy ktoś jest głodny? Zamawiam pizzę! Ręka do góry, kto chce kawałek? Zamówię dwie duże, myślicie, że wystarczy?" - tego wieczoru nie tylko Leonardo DiCaprio nie dostał Oscara, mimo że powinien. Jedna ze statuetek powinna trafić do rąk prowadzącej galę Ellen DeGeneres za mistrzowską scenę komediową.
Ellen DeGeneres Ellen DeGeneres REUTERS/LUCY NICHOLSON

Ellen DeGeneres

Tegoroczna prowadząca galę rozdania Oscarów Ellen DeGeneres z pewnością przejdzie do historii. Najpierw opublikowała na Twitterze epicką selfie z tłumem gwiazd (Zobacz: Oscary 2014. Tak gwiazdorskiego "selfie" jeszcze nie było! Najlepsze zdjęcie z gali), a potem zamówiła do eleganckich wnętrz hollywoodzkiego Dolby Theatre pizzę!

Czy ktoś jest głodny? Zamawiam pizzę! Ręka do góry, kto chce kawałek? Zamówię dwie duże, myślicie, że wystarczy? - pytała DeGeneres.

Ellen DeGeneresREUTERS/LUCY NICHOLSON

Brad Pitt i Ellen DeGeneres Brad Pitt i Ellen DeGeneres REUTERS/LUCY NICHOLSON

Ellen DeGeneres i Brad Pitt

Wszyscy myśleli, że gwiazda tylko żartuje, jednak Ellen nigdy nie była bardziej poważna. Razem z dostawcą pizzy zeszła do publiczności, aby zdziwionym i jednocześnie rozbawionym gwiazdom wręczać kawałki pizzy i plastikowe talerzyki. Pomocny w "obsłudze" okazał się Brad Pitt. Wręczał talerzyki i chusteczki wszystkim znajdującym się wokół głodomorom.

Brad Pitt i Meryl StreepJOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Brad Pitt i Meryl StreepTwitter.com

Bradley Cooper i Suki Waterhouse Bradley Cooper i Suki Waterhouse REUTERS/LUCY NICHOLSON

Bradley Cooper i Suki Waterhouse

A kto jeszcze skusił się na kawałek? Chiwetel Ejiofor chciał zabrać całe pudełko. Julia Roberts krzyczała, że chce dużo sera. Nie odmówili także Jennifer Lawrance, Kevin Spacey, Kerry Washington czy Jared Leto, który jednak wciągnąć przysmak samemu ofiarował go towarzyszącej mu mamie. Apetytu nie miał natomiast Leonardo DiCaprio. Aktor miał zapewne ściśnięty żołądek, pizzę dostarczono bowiem krótko przed ogłoszeniem wyników w najważniejszej dla niego kategorii.

Brad Pitt i Angelina Jolie Brad Pitt i Angelina Jolie JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Angelina Jolie i Brad Pitt

.

Brad Pitt, Angelina Jolie i Chiwetel Ejiofor Brad Pitt, Angelina Jolie i Chiwetel Ejiofor JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Angelina Jolie i Brad Pitt

.

Corinne Foxx, Jamie Foxx, Channing Tatuum i Jenna Dewan Corinne Foxx, Jamie Foxx, Channing Tatuum i Jenna Dewan Instagram.com

Jamie Fox z córką, Channing Tatuum i Jenna Dewan-Tatuum

Gwiazdy już publikują na Instagramie i Twitterze fotki z pizzą.

Kerry Washington Kerry Washington Instagram.com

Kerry Washington

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.