Myślicie, że to ciało 20-latki? Nie! Ta celebrytka ma...

Gillian Taylforth kusi męską część publiczność pluskając się w jacuzzi w samym bikini w brytyjskim Big Brotherze. Aktorka wzięła udział w sesji dla magazynu "Closer", w którym pokazała swoje wdzięki. Ile byście dali jej lat?
Gillian Taylforth. Gillian Taylforth. Closer

Gillian Taylforth

Gillian Taylforth wzięła udział w sesji zdjęciowej "Closer" i odsłoniła swoje apetyczne ciało pozując w samym bikini. Celebrytka zyskała sławę odkąd pluskała się w jacuzzi w angielskim Big Brotherze bez skrepowania chwaląc się swoją figurę. Dzięki udziałowi w show gwiazda zyskała popularność wśród dużo młodszych od niej fanów! Spora część męskiej publiczności oglądają program tylko po to, by obejrzeć jej seksowne krągłości.

Gillian TaylforthCloser

Tym bardziej, że gwiazda nie ma oporów przed tym, by się rozbierać:

Nie mam żadnego kostiumu kąpielowego, więc kiedy producenci CBB powiedzieli, że w programie będzie mały basen i jacuzzi w ogrodzie, wzięłam po prostu to, co miałam w domu czyli kilka par bikini. Faktycznie wolę bikini, bo sądzę, że wyglądam w nich dobrze. Staram się dbać o siebie i miło jest nosić to, na co masz akurat ochotę - powiedziała celebrytka w rozmowie z Closeronline.co.uk

Jej zdjęcia w bikini obejrzycie tutaj.

Gillian Taylforth. Gillian Taylforth. East News

Gillian Taylforth

Gillian Taylforth zapewnia, że wcale nie czuje się symbolem seksu, a sesję w bikini zrobiła sobie dla "potomności":

To mnie naprawdę zaskakuje, kiedy ludzie twierdzą, że jestem seksowna- stwierdza ze skromnością - Nigdy tak na siebie nie patrzyłam. ale zrobiłam tą sesję, żeby mogła spojrzeć wstecz na nią, kiedy będę juz stara i szara i przypomnieć sobie, że kiedyś byłam całkiem niezła - zdradziła ze śmiechem aktorka.

Trudno uwierzyć, że właścicielka tego seksownego ciała jest mamą dwójki dzieci! Aktorkajest znana przede wszystkim z roli opery mydlanej "East Enders", w której wystepoała aż przez 15 lat! Domyślacie się, ile ta seksowna celebrytka może mieć lat?

Gillian Taylforth. Gillian Taylforth. Forum

Gillian Taylforth

Gillian Taylforth skończyła 57 lat i musimy przyznać, że wygląda naprawdę świetnie! Mimo upływu lat, aktorka wciąż kipi seksapilem. Niedawno, dowiedziała się, że przez kolegów swojej córki  jest postrzegana jako - MILF (mother I would like to f...k - pojęcie rozpowszechnione przez filmy pornograficzne) - czyli w wolnym tłumaczeniu seksowna mamuśka do schrupania:

Moja 21-letnia córka, Jessica powiedziała mi, że niektórzy z jej kolegów uznają mnie za MILFA, po tym jak zobaczyli mnie w CBB. To było naprawdę żenujące. Na początku nie wiedziałam co to znaczy, a kiedy mi powiedziała, prawie umarłam! - wyznała ze śmiechem.

Gillian TaylforthForum

Gillian Taylforth. Gillian Taylforth. East News

Gillian Taylforth

Aktorka zapewnia jednak, że ani myśli wykorzystywać swoje powodzenie u młodszych chłopaków. Wygląda na to, że aktorka ceni sobie spokój i nie widzi się w roli pani Robinson:

Pomimo tej całej gadaniny o tym, że jestem "pumą" - kolejne słowo, którego nie znałam (określające dojrzałą bardzo seksowną kobietę) - nigdy nie spotykałam się z młodym chłopakiem. Cały czas myślałabym tylko o tym, żeby dobrze wyglądać. To byłoby zbyt męczące - wyznaje.

Aktorka rozstała się w 2009 roku ze swoim partnerem i ojcem dzieci po 23 latach związku. Od tego czasu chroni swoją prywatność i nie chce mówić o swoim życiu uczuciowym, ale zapewnia, że jest szczęśliwa. Jednak trudno nam uwierzyć, żeby taka "puma" biegała sama na wolności. ;)

Gillian TaylforthEast News

Gillian Taylforth. Gillian Taylforth. Forum

Gillian Taylforth

Jednak nad taką zgrabną figurą i młodym wyglądam trzeba pracować. Gillian Taylforth fantastyczną figurę zawdzięcza regularnym ćwiczeniom:

Kilka lat temu zaczęłam ćwiczyć zumbę 3-4 razy w tygodniu i to utrzymuje mnie w formie. Mam tez zestaw ciężarków, więc staram się każdego dnia robić kilka powtórzeń. W domu każdego dnia ćwiczyłam na bieżni przez pół godziny.

Gillian TaylforthEast News

Gillian Taylforth. Gillian Taylforth. Forum

Gillian Taylforth

Aktorka jest też fanką zdrowego odżywiana: zamiast mięsa woli zjeść warzywa. Gillian Taylforth zapewnia, że nie miała operacji plastycznych, ale nie wyklucza tego w przyszłości.

 

Gillian TaylforthForum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.