Jurorzy X-Factor wystąpili w finale na scenie! Jak im poszło?

W niedzielnym finale X-Factor doszło do niecodziennego zdarzenia. Jurorzy wystąpili na scenie i wykonali utwór "Fever". Tego jeszcze nie było w żadnej zagranicznej edycji programu! My byliśmy tym występem zachwyceni. Zobaczcie zdjęcia!
Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki kapif

Wielka niespodzianka

Kuba, Tatiana i Czesław wykazali się wielką odwagą. Normalnie to oni oceniają artystów prezentujących się na scenie. Nie obawiając się krytyki, wspólnie wykonali piosenkę "Fever". Okupnik oczywiście śpiewała, Czesław popisywał się umiejętnościami gry na akordeonie, natomiast Kuba zajął się sekcją perkusyjną. W czasie występu towarzyszył im także kontrabasista.

Kuzniar Jaroslaw

Szkoda tylko, że to nie uczestnicy podjęli się oceny jurorów. Za stołem jurorskim zasiadł natomiast Jarosław Kuźniar i z zaciekawieniem przyglądał się popisom swoich kolegów.

Prężąca się Tatiana

Okupnik Tatiana

Tatiana Okupnik uwodziła głosem i seksownymi ruchami .

Okupnik Tatiana

Okupnik  zdominowała scenę i skutecznie podnosiła temperaturę występu. W prześwitującej sukience od Łukasza Jemioła prężyła się i wiła na scenie.

Okupnik Tatiana

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki kapif

Popisy Kuby

Kuba Wojewódzki, po raz pierwszy od 10 lat, publicznie zagrał na perkusji.

Wojewodzki Kuba

Kuba trzymał rytm, chociaż wolna, zmysłowa piosenka nie wymagała od niego wielkiej pracy. Kolegę rozpraszała seksownie poruszająca się Tatiana :)

Okupnik Tatiana, Wojewodzki Kuba

Czesław Mozil Czesław Mozil kapif

Melanchlijny Mozil

Czesław z melancholijną miną wydobywał ze swojego akordeonu zmysłowe dźwięki. Muzyka musiała go wyjątkowo pochłonąć, bo nawet prężąca się Okupnik nie wywołała na twarzy amatora kobiecych wdzięków żadnej reakcji.

Mozil Czeslaw Spiewa, Wojewodzki Kuba