Doda przyszła na imprezę z Grycankami!

Doda jak zwykle skradła show pozostałym uczestnikom imprezy. Nie tylko wyglądała bardzo ekstrawagancko, ale też nie ukrywała swojej zażyłości z kontrowersyjnymi Grycankami.

Królowa jest tylko jedna

Doda Rabczewska Dorota

Doda była największą atrakcją wczorajszej imprezy z okazji 150-lecia Muzeum Narodowego. Piosenkarka zaprezentowała się w iście gwiazdorskim stylu, odziana od stóp do głów (dosłownie!) w róż.

Doda Rabczewska Dorota

Gwiazda założyła suknię, która przypominała kostium rodem z teatru. Dopasowane kolorystycznie odzienie głowy i buty o fantazyjnym kształcie dopełniły całości. Zauważyliśmy, że Rabczewska ma słabość do jednego modelu butów projektu Jeffrey Campbell. Ma jeszcze identyczną parę, tyle że w kolorze czarnym, w której wystąpiła m.in. u Szymona Majewskiego i na inaugurującym nową trasę koncercie.

Doda Rabczewska Dorota

doda

A nie są to tanie buty! Za te kosmicznie wyglądające cacka trzeba zapłacić ok. 420 dolarów!

Grycanki

marta grycan, wiktoria grycan, grycanki

Tuż po Dodzie, największymi gwiazdami imprezy były Grycanki. Marta i Wiktoria dzielnie reprezentowały całą rodzinę Grycanów, z uśmiechem pozując fotoreporterom...

Grycan Marta corka

... i dumnie wypinając biusty.

marta grycan

Grycan Marta corka

Przyjaźń na salonach

Grycan Marta corka, Doda Rabczewska Dorota

Doda nigdy nie ukrywała, że uwielbia Martę Grycan. Panie łączy serdeczna zażyłość. Doda bywa u Grycanów w domu, a z kolei Marta Grycan podwozi Dodę czasem na imprezy. Nie trzeba ich było zatem długo namawiać na wspólne fotki.