Zuza Kołodziejczyk znów na wybiegu. To ona zrobiła największą karierę po "Top Model"?

Już kilka chwil po ogłoszeniu wyników, zwyciężczyni 3. edycji "Top Model" musiała zmierzyć się z falą krytyki. Widzowie byli podzieleni. Jedni uważali, że tytuł jej się należał, inni nie wróżyli jej kariery w modelingu sugerując, że jest za gruba. Nawet rozgoryczona przegraną Marcela Leszczak zapowiadała, że udowodni wszystkim, że źle wybrali. Cztery miesiące później nie mamy żadnych złudzeń. To właśnie Zuza poradziła sobie najlepiej i to z nią ludzie świata mody najchętniej współpracują. Oto kolejny dowód.
Zuza Kołodziejczyk. Zuza Kołodziejczyk. Kapif

Zuza Kołodziejczyk

Zuza konsekwentnie udowadnia, że tytuł polskiej "Top Model" rzeczywiście jej się należał. Sporo schudła, wyrzeźbiła sylwetkę i współpracuje z najlepszymi fotografami modowymi w Polsce. Nie przestaje też chodzić w pokazach.

Zuza KołodziejczykWBF

Zuza KołodziejczykKapif

 

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk WBF

Zuza Kołodziejczyk

Na czwartkowym rozdaniu nagród "Fashion Magazine" 2013, Zuza znów pojawiła się na wybiegu. Modelka wychodziła do publiczności dwukrotnie, w dwóch różnych kreacjach.

Zuza KołodziejczykWBF

Zuza KołodziejczykWBF

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Instagram.com

Zuza Kołodziejczyk

Zuza skrupulatnie dokumentuje wszystkie swoje osiągnięcia fotkami, które potem wrzuca na Instagram. Tak było i tym razem.

Zuza KołodziejczykInstagram.com

Zuzanna Kołodziejczyk, Tamara Subbotko Zuzanna Kołodziejczyk, Tamara Subbotko Instagram.com

Zuza Kołodziejczyk

Modelka pochwaliła się zdjęciami z backstage'u, na których pokazała się również Tamara Subbotko. O niej co prawda nie jest tak głośno, jak o jej koleżance z programu, jednak - jak widać - też nie ustaje w spełnianiu marzeń o karierze w modelingu.

Zuzanna Kołodziejczyk, Tamara SubbotkoInstagram.com