Sprzedaje swoje dziewictwo na aukcji internetowej! Bo nie ma za co opiekować się chorą matką

Rebbeca Bernardo chce sprzedać swoje dziewictwo w sieci.
Rebbeca Bernardo. Rebbeca Bernardo. Screen z Youtube.com

Dziewictwo na sprzedaż

18-letnia Brazylijska zdecydowała się na dramatyczny krok: chce sprzedać swoje dziewictwo. Rebbeca Bernardo wrzuciła filmik na Youtube, w którym przyznaje, że na utracie dziewictwa chce zarobić:

Mam na imię Rebbeca i jestem tu po to, by sprzedać swoje dziewictwo - powiedziała w filmiku.

Dziewczyna twierdzi, że do tak dramatycznej decyzji zmusiła ją ciężka sytuacja materialna. Jej matka doznała udaru i teraz jest unieruchomiona na łóżku i nie może samodzielnie jeść ani korzystać z toalety.

Rebbeca Bernardo. Rebbeca Bernardo. Screen z Youtube.com

Trudne decyzje

Brazylijka rzeczywiście nie ma łatwego życia: w zeszłym roku zmarła jej siostra, a ona sama nigdy nie znała własnego ojca. Nic dziwnego, że Rebecca czuje się przyparta do muru:

Zdecydowałam się na to po swoich 18. urodzinach. Przychodzi czas, kiedy musisz podjąć decyzję, żeby otrzymać to, co chcesz. Musisz być silny - powiedziała w rozmowie z CNN.

Już pierwszego dnia filmik młodej Brazylijki miał 3 tysiące odsłon. Do dziś obejrzało go 13 tysięcy osób. Reakcja ludzi na jej szokujący sposób zarobku w malutkim miasteczku, z którego pochodzi, była bardzo impulsywna. Niektórzy rzucali nawet w nią monetami na ulicy. Teraz nastawienie lokalnej społeczności zaczyna się zmieniać, większość współczuje Rebece jej tragicznego położenia.

Rebbeca Bernardo. Rebbeca Bernardo. Screen z Youtube.com

Łatwy zarobek?

Rebecca próbowała sprzedawać kosmetyki,  pracowała także jako kelnerka, ale zarobione pieniądze ledwo starczały na opłacenie opiekunki dla jej matki. Dzięki szokującemu ogłoszeniu 18-latka otrzymała 3 oferty, z których najwyższa opiewa na 35 tysięcy dolarów. Jedną z nich jest propozycja brazylijskiej telewizji, który zaoferowała się, że sfinansuje leczenie matki dziewczyny. Jednak stawka młodej Brazylijki zaczyna rosnąć. Teraz chce otrzymać wystarczającą ilość pieniędzy, nie tylko żeby pomóc matce, ale też żeby zacząć nowe życie i przeprowadzić się do większego miasta. Matka dziewczyny zdecydowanie nie pochwala jej pomysłu na zarobek:

Powinna poszukać pracy zamiast się prostytuować - powiedziała jej matka w rozmowie z CNN.

Rebbeca Bernardo Screen z Youtube.com

Inspiracją dla Bernardo była oferta innej Brazylijki, Catariny Migliorini, która sprzedała swoje dziewictwo na na aukcji internetowej za bagatela 78 tysięcy dolarów. Wywiad z Bernardo zobaczycie tutaj:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.