10 lat serialu "Na Wspólnej". Nie uwierzycie, że oni kiedyś tak mogli wyglądać!

10 lat serialu "Na Wspólnej" to okazja do wielkich podsumowań.
Na Wspólnej Na Wspólnej KAPIF

Na Wspólnej

Właśnie upływa 10 lat od kiedy rozpoczęto produkcję TVN-owskiego serialu "Na Wspólnej". W poniedziałek na uroczystym bankiecie ekipa wspólnie świętowała to wydarzenie. 10 lat to faktycznie znaczący wiek! Od 2003 wiele się zmieniło, aktorzy dorastali wraz ze swoimi bohaterami. Kończyli studia, zakładali rodziny. Najwięcej różnic widać jednak w ich wyglądzie. Zobacz, jak wielką metamorfozę przeszły serialowe gwiazdy.

Na wspólnej, Joanna Jabłczyńska, Anna Korcz Anna, Anna GuzikKapif

Sylwia Gliwa, Na wspólnej. Sylwia Gliwa, Na wspólnej. X-news

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa przeszła chyba największą metamorfozę spośród wszystkich aktorów. W 2003 roku była niepozorną, szarą, a właściwie rudą, myszką. Brakowało jej wyczucia stylu. W ciągu 10 lat z brzydkiego kaczątka przemieniła się w łabędzia. Zadbała o fryzurę i figurę. Na każdej imprezie zaczęła pojawiać się w supermodnych ciuchach, z perfekcyjnym makijażem oraz... z różnymi mężczyznami. 4 lata temu głośno było o jej romansie z młodszym od niej o 12 lat Szymonem Paneckim. Związek ostatecznie nie przetrwał.

Sylwia Gliwa partner KAPIF.PL/KAPIF

 

W 2011 roku Sylwia Gliwa wzięła ślub z dziennikarzem-rajdowcem Marcinem Biernackim. W kwietniu tego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Aktorka nie mogla jednak cieszyć się pełnią szczęścia, gdyż przez długi czas zmagała się z depresją.

 

Sylwia Gliwa z mężemfot. KAPIF

Joanna Jabłczyńska, Na wspólnej. Joanna Jabłczyńska, Na wspólnej. X-news

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska po raz pierwszy na planie serialu stanęła 9.12.2003, dokładnie w dniu swoich 17. urodzin. Przez 10 lat trwania produkcji jej bohaterka doświadczyła wielu życiowych dramatów. Natomiast prywatnie Joasia ma się doskonale. Wszystko układa się więcej niż pomyślnie. Aktorka zdała maturę, potem skończyła studia prawnicze, poszła na aplikacje, skończyła studia podyplomowe, a teraz czeka na egzamin radcowski.

Jablczynska Joanna AsiaKapif

Grażyna Wolszczak, Na wspólnej. Grażyna Wolszczak, Na wspólnej. X-news

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak jest swoistym fenomenem. Gdy "Na Wspólnej" wchodziło na małe ekrany miała 45 lat. Dziś ma 55, a wygląda o 10 lat młodziej niż w dniu emisji 1. odcinka serialu.

Grażyna Wolszczakfot. KAPIF

Anna Guzik. Anna Guzik. KAPIF

Anna Guzik

Anna Guzik z pewnością przeszła ogromną przemianę! Z pulchnej blondynki przeistoczyła się w seksowną kobietę! Pomógł jej w tym udział w "Tańcu z gwiazdami".

Anna Guzikkapif

Adam Fidusiewicz, Na wspólnej. Adam Fidusiewicz, Na wspólnej. X-news

Adam Fidusiewicz

Adam Fidusiewicz występował w serialu od samego początku. W "Na wspólnej' wciela się w postać Maksa Brzozowskiego. Fidusiewicz swoją aktorską karierę zaczął już jako dziecko, widzowie pamiętają go pewnie z roli Stasia w "Pustyni i w puszczy'. Granie tak mu się spodobało, że postanowił związać z nim swoją karierę. Zaczął studia na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Fidusiewicz Adam partnerkaKAPIF.PL/KAPIF

Matylda Damięcka, Na wspólnej. Matylda Damięcka, Na wspólnej. X-news

Matylda Damięcka

Gdy Matylda Damięcka dostała się na Akademię Teatralną musiała niestety przerwać pracę w serialu. Jednak w tak charakterystyczny sposób wcielała się w postać Karoliny Brzozowskiej, że przez lata widzowie zapamiętali jej bohaterkę.

Matylda DamięckaKapif

Marta Wierzbicka. Marta Wierzbicka. Kapif

Marta Wierzbicka

Z serialu nie tylko odchodzili bohaterowie, lecz także przybywali nowi. Jedną z wschodzących medialnych gwiazdek jest Marta Wierzbicka, która w "Na Wspólnej" wciela się w rolę Aleksandry Ziemińskiej. Serial otworzył drzwi na salony nastolatce. Ta zaczęła też interesować się modą, a także prowadzi bloga.

Marta WierzbickaKapif

Michał Tomala. Michał Tomala. X-news

Michał Tomala

Z małego, rozkosznego chłopca Michał Tomala, odtwórca roli Daniela Brzozowskiego, zmienił się w prawdziwego mężczyznę. Aktor ma 21 lat. W serialu występuje od jego początku czyli już 10 lat. Tomala dorastał dosłownie na naszych oczach.

Michał TomalaWBF

Ewa Gorzelak. Ewa Gorzelak. X-news

Ewa Gorzelak

Ewa Gorzelak występowała w serialu od jego powstania do 2006 roku. Kiedy "Na wspólnej" wystartowało, Gorzelak miała 28 lat i stylizowała się na buntowniczkę. Z czasem zmieniła styl. Wyszła za maż za aktora Zbigniewa Dziducha. Wychowują razem roczną córkę Zosię oraz synów Franciszka i Ryszarda. Kiedy jeden z synów aktorki Ryszard miał rok, zdiagnozowano u niego nowotwór. Dziś jest już zdrowy, ale walka z chorobą dużo zmieniła w jej życiu. Gorzelak stworzyła się m.in. Fundacji "Nasze dzieci", która pomaga dzieciom chorym na raka.

Gorzelak Ewa, mąż, synKapif

Bożena Dykiel, Na wspólnej. Bożena Dykiel, Na wspólnej. X-news

Bożena Dykiel

Bożena Dykiel jest uznaną aktorką, zasłynęła m.in. z roli w "Ziemii Obiecanej". Mimo tego nie osiadła na laurach i wciąż występuje. Od 10 lat wciela się w rolę nestorki rodu, Marii Zięby. Ma 64 lat.

Bożena Dykielfot. EAST NEWS

Mieczysław Hryniewicz, Na wspólnej. Mieczysław Hryniewicz, Na wspólnej. X-news

Mieczysław Hryniewicz

Filmowym mężem Dykiel jest Mieczysław Hryniewicz grający Włodzimierza Ziębę. Po tylu latach wspólnych występów można się sobą znudzi, ale tak nie jest w przypadku tej pary. Hryniewicz i Dykiel również prywatnie okazują sobie sympatię. Hryniewicz w serialu razem z żoną prowadzi bar "U Marii'.

Mieczysław HryniewiczWBF

Anna Korcz, Na wspólnej. Anna Korcz, Na wspólnej. X-news

Anna Korcz

Anna Korcz mimo upływu lat wygląda kwitnąco! Na planie serialu pojawiła się w 2003 roku w roli Izabeli Dudek. W trakcie 10 lata grania, zaszły też zmiany w jej życiu osobistym. Korcz jest rozwódką i ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Z partnerem Pawłem Pigoniem 2 lata temu doczekała się synka Jasia.

Anna Korczfot. KAPIF

Ewa Gawryluk, Na wspólnej. Ewa Gawryluk, Na wspólnej. X-news

Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk występuje w serialu od początku jego istnienia, czyli pełne 10 lat. Wciela się w rolę Ewy Hoffer. Na planie serialu kłóciła się z filmowym mężem oraz przekonywała do zakupów w biurze podróży 'Babski travel". Aktorka w tym roku skończy 45 lat.

KapifKapif

Kuba Wesołowski Kuba Wesołowski X-news

Kuba Wesołowski

Wzięcie udziału w 'Na wspólnej" zbiegło się u Kuby Wesołowskiego z początkiem jego kariery aktorskiej. Serial przyniósł mu niezwykła popularność i propozycje nowych ról. Ostatnio 27-letni aktor został obsadzony w głównej roli w serialu "Komisarz Alex". Aktor związany jest z Agnieszką Szczurek. Para przeżywała wzloty i upadki, ale ostatecznie kryzys został zażegnany. Podobno w tym roku mają wziąć ślub, donosi Fakt.pl.

Kuba WesołowskiKapif

Renata Dancewicz. Renata Dancewicz. X0news

Renata Dancewicz

Renata Dancewicz wciela się w rolę Weroniki Roztockiej od początku serialu. Aktorka ma 43 lata. Dancewicz rzadko pokazuje się na wszelkich imprezach. W trakcie trwania serialu została mamą 9-letniego dziś Jerzego, którego ojcem jest jej partner, Tomasz.

Premiera filmu BEJBI BLUES, Kinoteka, 03.01.2013, fot. WBF, Renata DancewiczRenata Dancewicz

Tomasz Schimscheiner. Tomasz Schimscheiner. X-news

Tomasz Schimscheiner

Tomasz Schimscheiner występuje w serialu od 2003 roku. Wciela się w rolę Andrzeja Brzozowskiego, męża Barbary (Grażyna Wolszczak). Aktor w tym roku skończy 46 lat.

07.07.2011 MIEDZYZDROJE , TOMASZ SCHIMSCHEINER ROZDAJE AUTOGRAFY PODCZAS FESTIWALU GWIAZD . FOT. CEZARY ASZKIELOWICZ / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: FESTIWAL GWIAZDFot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta

Robert Kudelski. Robert Kudelski. X-news

Robert Kudelski

Brata Andrzeja gra w serialu Robert Kudelski, który związał swoje losy z serialem od samego początku. Aktor próbował też swoich sił w "Jak oni śpiewają", w którym zajął trzecie miejsce.

,Robert Kudelskiwbf

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.