Która zastąpi Hankę u boku Marka Mostowiaka?

Swatamy wdowca.
Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz m-jak-milosc.pl

Katarzyna Mularczyk

Katarzyna Mularczyk pojawiła się w Grabinie dość niedawno. Zamieszkała razem z rodziną Mostowiaków. Piękna, filigranowa, od razu wpadła w oko Markowi. Ale Marek Mostowiak nie wie jednego - Kasia ukrywa się przed mafią! Ale czy to szkodzi, aby sobie poromansować? Tym bardziej, że nie ma już Hanki. A Marek zdrowy facet - musi żyć.

Bohaterka Bohaterka "M jak Miłość" m-jak-milosc.pl

Anna Gruszyńska

Anna to siostra niedawno zmarłej Hanki Mostowiak. Była z Hanką podczas tragicznego wypadku i śmierci. Wie o żonie Marka wszystko. Gruszyńska spokojnie może zająć miejsce Hanny Mostowiak. Marek ją zna, więc nie będzie musiał bawić się w randki. Znają ją też dzieci: Natalia, Ula i Mateuszek. Kochają jak ciocię. Może niedługo jak mamę. A to dla Marka priorytet.

Bohaterka Bohaterka "M jak Miłość" m-jak-milosc.pl

Grażyna Łagoda

Grażyna Łagoda od zawsze miała ochotę na Marka Mostowiaka. Kocha się w nim od szkolnych lat. Mieli nawet romans, przez który jego małżeństwo z Hanką Mostowiak wisiało na włosku. Gdy tylko żona wybaczyła Markowi zdradę, zmarła. Ale czy na pewno to był wypadek? Znając Grażynę i jej zły charakter (oraz zamiłowanie do psychotropów) mogła użyć czarnej magii, aby uśmiercić znienawidzoną Hankę. Skoro tak się sprawy mają, Grażyna mogłaby również zaczarować Mostowiaka. Oby tylko nie Lucka.

Bohaterka Bohaterka "M jak Miłość" m-jak-milosc.pl

Janka

Janka mieszka w Warszawie. W tym samym bloku, co Marta Mostowiak - siostra Marka. Gdy Marek jest załamany i płacze, przyjeżdża właśnie do niej, aby ukoić ból po stracie żony. Los może sprawić, że Marek przyjedzie do Marty w tym samym czasie, w którym Janka będzie u niej przesiadywać. Przyjaciółka Marty jest samotną matką. Marek także od niedawna jest samotnym ojcem. Idealna para!

Bohaterka Bohaterka "M jak Miłość" m-jak-milosc.pl

Kwaśniakowa

Marek nie zna nikogo tak dobrze (jeżeli chodzi o sąsiadki z Grabiny), co Kwaśniakową. Sklepowa jest zatem idealną kandydatką na żonę. Zna nie tylko Marka, ale od lat przygląda się rodzicom wdowca. Kojarzy również dzieci Mostowiaków. Do tego mieszka blisko, więc zawsze jest pod ręką. Kwaśniakowa, z racji tego, że ma swoje lata, nie jest "goła". Ma sklep, gospodarkę i kilka hektarów ziemi. Milionerka z Grabiny.

Więcej o:
Komentarze (15)
Która zastąpi Hankę u boku Marka Mostowiaka?
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 3

  Scenarzyści będą chcieli zaszokować widzów i Marek znajdzie sobie chłopaka.

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystkie jak z pola pomidorów, obozu taniej siły roboczej..

 • bezkrytycznie

  Oceniono 2 razy 2

  Marek powinien zmienić płec i spędzić życie u boku Bobka.

 • cosma

  Oceniono 4 razy 2

  Już mówiłem - KISIEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • lunarosa

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Tamara Arciuch bardzo się zaniedbała, wygląda staro i nieszczęśliwie, powinna coś zrobić z tymi włosami bo praca aktorki zobowiązuje do przynajmniej schludnego wyglądu.

 • dak

  Oceniono 1 raz 1

  Litości!!! Jak nie śmierć Hanki, to Marek Mostowiak.... Chyba to ogarnąć może już tylko psychiatra! No a te wypociny pismaka... jak po nieudanej trepanacji czaszki...

 • baba_jaga

  0

  E tam Marek wstąpi do klasztoru.

 • kropeczka23

  Oceniono 2 razy 0

  myślę że żadna nie zastąpi Hanki .. :D

 • rebellex3

  0

  Haha. Takie głupoty piszecie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX