Ta piękna dziewczyna to córka jednego z najśmieszniejszych facetów na świecie. Wiecie którego?

Jest miłą i sympatyczną dziewczyną z talentem wokalnym.
Jane Carrey Jane Carrey Pr Photos

Ma bogaty życiorys

Ta młoda piękność ma na imię Jane i jak na swój wiek całkiem ciekawy życiorys. Urodziła się 6 września 1987 roku. W swoim 26-letnim życiu zdążyła być już kelnerką, wystąpić w amerykańskiej wersji "Idola", grać w zespole, wyjść za mąż, urodzić dziecko i rozwieść się. Jej ojciec jeszcze 10 lat temu bawił nas do łez swoim talentem komicznym. Teraz jego gwiazda świeci nieco mniej intensywnie.

Jane CarreyPr Photos

Jane Carrey Jane Carrey Pr Photos

Spełniła swoje marzenia

Występ w "Idolu" pomógł jej w karierze piosenkarskiej.

Ona jest niesamowita! Nie mogę się doczekać, żeby świat się o tym przekonał! - mówił wtedy jej tata cytowany przez portal Justjared.com.

Początkująca piosenkarka w 2010 roku urodziła syna Jacksona Rileya Santanę, którego ojcem jest frontman zespołu "Blood Money", Alex Santana. Powiedziała wtedy w wywiadzie dla Dailymail.co.uk:

Zawsze chciałam być matką i zawsze chciałam tworzyć muzykę, a teraz mam jedno i drugie. To po prostu niesamowite, jest jak spełnienie marzeń!

Portal informuje też, że szczęśliwy dziadek nazwał wnuka "kalifornijskim dynamitem".

Jane CarreyFacebook.com

Chłopiec urodził się zaledwie 3 miesiące po ślubie swoich rodziców. Niestety, małżeństwo przetrwało zaledwie 2 lata. W Dailymail.co.ok czytamy, że powodem rozstania były "różnice nie do pogodzenia".

Jane CarreyFacebook.com

Jane Carrey, Jim Carrey Jane Carrey, Jim Carrey Facebook.com

Skąd go znamy?

Ojciec Jane stworzył niezapomniane kreacje w takich komediach jak "Maska", "Głupi i głupszy", "Ace Ventura" czy "Bruce Wszechmogący". Jednak swoją aktorską wszechstronność udowodnił choćby w dramacie "Truman Show", w którym zagrał niczego nieświadomego uczestnika największego reality show na świecie. Wbrew obiegowym opiniom, że komicy prywatnie są wielkimi ponurakami, ojciec naszej bohaterki ma duże poczucie humoru. W wywiadzie dla Stopklatki.pl opowiedział kiedyś taką oto historię:

Kiedyś, dawno temu, dostałem rolę w jednym z odcinków serialu 'Mike Hammer'. Wraz ze Stacym Keachem kręciliśmy scenę, w której stoimy obydwaj przed jakimiś drzwiami, on oczywiście z pistoletem i w kapeluszu. I nagle, kiedy kamera poszła w ruch, zepsułem całe ujęcie (śmiech). Straciłem całą koncentrację, ponieważ spojrzałem na Stacy'ego i nieoczekiwanie uderzyła mnie myśl: 'Stoi tu dorosły facet z pistoletem, w kapeluszu i bawi się w policjantów i złodziei'. Po prostu zwariowałem, cała ta sytuacja wydała mi się niesamowicie zabawna (śmiech)

Nie macie już oczywiście najmniejszych wątpliwości, czyją córką jest ta piękna szatynka, prawda?

Jane CarreyKapif

Jim Carrey z córką Jane Jim Carrey z córką Jane Capital PIctures/Forum

Jane Carrey i Jim Carrey

Pełne imię naszej bohaterki brzmi Jane Erin Carrey. Jej ojcem jest jeden z najsłynniejszych komików na świecie, Jim Carrey, a matką pierwsza żona komika, Melissa Womer.

Jim Carrey, Jane Carrey, Melissa WomerYoutube

Jane Carrey, Jim CarreyFacebook.com