Ten sympatyczny młodzieniec jest synem znanego publicysty telewizyjnego. Wiecie którego?

Ojciec tego młodzieńca o sympatycznej twarzy jest dziennikarzem telewizyjnym zajmującym się polityką. A z synem dzieli swoją wielką pasję - sport. Niedawno byli razem na Gali Ekstraklasy.
Bogdan Rymanowski, Karol Rymanowski Bogdan Rymanowski, Karol Rymanowski Kapif

Co za mina!

Ten sympatyczny młodzieniec przyszedł razem ze swoim tatą na Galę Ekstraklasy. Dumna mina nastolatka mówiła wszystko. Widać, że bardzo spodobał mu się wspólny wypad z ojcem na imprezę sportową. Takie "męskie" wypady mają to u nich już tradycja. Sześć lat temu na Wielki Mecz Gwiazd TVN-u kontra Reprezentacja Sejmu RP również wybrali się wspólnie. Widzicie ten błysk w oku?

Bogdan Rymanowski, Karol RymanowskiKapif

Bogdan Rymanowski, Karol Rymanowski Bogdan Rymanowski, Karol Rymanowski Kapif

Bogdan Rymanowski z synem Karolem

Chłopak ma na imię Karol, ma 12 lat i jest synem Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza TVN i TVN24. Bogdan Rymanowski prowadził wiele popularnych programów, m.in. "Kawa na ławę", "Fakty" i "Kropkę nad i". Obecnie jest gospodarzem magazynu publicystycznego "Jeden na jeden". Syn jest dla dziennikarza niezwykle ważną osobą:

Najważniejsza jest żona Monika, córki Ola i Julia oraz 2-letni Karol. Nie wyobrażam sobie bez nich mojego życia - powiedział 10 lat temu w rozmowie z Kosciol.wiara.pl.

Bogdan Rymanowski, Karol RymanowskiKapif

Bogdan Rymanowski, Karol Rymanowski Bogdan Rymanowski, Karol Rymanowski Kapif

"Szalikowcy"

6 lat temu na Wielkim Meczu Gwiazd TVN-u kontra Reprezentacja Sejmu RP wspólne pozowali w "barwach klubowych" stacji telewizyjnej. Najwyraźniej panowie lubią aktywnie spędzać wolny czas. Wiara jest dla dziennikarza istotną wartością. Imię "Karol" syn Rymanowskiego zawdzięcza właśnie papieżowi. W taki sposób oddał mu hołd. Rymanowski opowiedział o niezwykłym spotkaniu z Janem Pawłem II.

Drugie "bliskie spotkanie" miało miejsce w roku 1999. Razem z żoną uczestniczyłem w prywatnej Mszy na Wawelu. Spotkaliśmy się wtedy wzrokiem. Trwało to może sekundę. Ale nigdy tej chwili nie zapomnę. Kiedy dwa lata temu urodził mi się syn, nie miałem wątpliwości, że musi mieć na imię Karol - wyjaśnił dziennikarz w rozmowie z Malygosc.pl.

Bogdan Rymanowski, Karol RymanowskiKapif

Nie miał też wątpliwości, z piękną blondynką, którą poznał ponad ćwierć wieku temu, zechce spędzić resztę życia. W wywiadach wielokrotnie podkreślał swoją ogromną miłość do żony Moniki.

Żona jest największą miłością mojego życia - powiedział portalowi Polki.pl. - Kiedy ją zobaczyłem, od razu wiedziałem, że to musi się skończyć małżeństwem.

Szybko też ustalono podział ról w małżeństwie, który najwyraźniej sprawdza się w stu procentach.

Monika, znając mój temperament zdecydowała, że to ja będę pracował, a ona zajmie się domem. I teraz tylko czasem na mnie się denerwuje, kiedy wracam wieczorem i zaczynam ją wypytywać, co zdarzyło się w ciągu dnia. Zdarza się, że mówi: "Bogdan, mógłbyś normalnie porozmawiać, zamiast przeprowadzać ze mną wywiad?"

Wiktora, którego w 2007 roku zdobył w kategorii "Najwyżej ceniony publicysta", zadedykował właśnie żonie.

Moniko, ten Wiktor jest dla Ciebie - powiedział odbierając nagrodę.

Bogdan Rymanowski, Monika Rymanowska żonaKapif

Bogdan Rymanowski, Monika Rymanowska żonaKapif