Wojewódzki: Odkąd pojawiły się w telewizji Grycanki,lubię kuleczki! Co się działo w 1. odcinku "X-Factor" na żywo?

Muzyka jest dla nich całym światem. Czy uczestnicy X - Factor dali z siebie wszystko na drodze ku sławie? Przekonajcie się- za nami pierwszy odcinek na żywo !

Zbyt poprawnie

Warszawa, 21.04.2012. X Factor. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM ###Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie.###

Sztucznym uśmiechom, milutkim komentarzom i wiwatującej publiczności nie było końca. Tak wyglądał pierwszy odcinek X - Factor na żywo. Kuba Wojewódzki zapowiedział, że żaden z uczestników nie usłyszy ani jednego słowa krytyki. Tak się też stało.

the chance, x-factor

Jako pierwsza na scenie wystąpiła grupa Czesława- The Chance.

Od czasu pojawienia się Grycanek w telewizji polubiłem wszystko co okrągłe. Dwie z was mają u mnie wielkie szanse - skomentował ich występ Kuba.

'Kuba lubi Czesława. Czesław jest szczęśliwy'

joanna kwaśnik, x-factor

Osobą zasługującą bezapelacyjnie według jury na finał jest Joanna Kwaśnik. Wykonała piosenkę 'Someone Like You'- Adele.

Czy taką dziewczynę można zapomnieć? Twój wokal jest niesamowity, jesteś najbardziej świadomą swojego głosu wokalistką tej edycji- zachwycała się Tatiana.
Znam człowieka, który nie rozumie tekstu tej piosenki, ale wzrusza się za każdym razem, gdy ją słyszy. Tym człowiekiem jestem ja i dzisiaj także się wzruszyłem- dodał Wojewódzki.

Warszawa, 21.04.2012. X Factor. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM ###Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie.###

kuba wojewódzki, czesław mozil, tatiana okupnik, x-factor

'Cholernie sympatyczna osobowość'

czesław mozil, x-factor

Zdaniem Czesława to Marcin Spenner jest najlepiej rokującą gwiazdą tego show.

Nie głos tworzy piosenkarza, tylko osobowość. Ty coś masz. ja nie wiem co Ty masz, ale to masz -stwierdził z charakterystyczną dla siebie składnią :)

 

Nam również najbardziej podobał się jego występ. Marcin wykonał piosenkę Bryana Adamsa, którą całkowicie porwał publiczność, operatorów i jury. Sam Marcin opowiada, że 3 razy w tygodniu chodzi na lekcje śpiewu, gdzie poszerza skalę swojego głosu. Zdaniem Tatiany nie ma czego poszerzać !

The Best Of X-Factor

dawid podsiadło, x-factor

Tym razem byliśmy świadkami tylu komplementów, ilu nie usłyszeliśmy podczas trwania całego sezonu pierwszej edycji X-Factor.

Oto kilka z nich:

Jeśli wygracie, dostaniecie 100 tysięcy złotych. Czesław będzie się bardzo cieszył. 100 tys na 10 osób, prawie żeby po wygranej wykupić Czesława z izby wytrzeźwień - Kuba Wojewódzki o The Chance.
Głos na miarę wielkich, światowych sław- Tatiana Okupnik o Annie Antonik.
Jesteś po to, żeby wariować na scenie, powinno się stworzyć napój energetyczny Biba. Zanikałby po nim mózg! -posiadacz największej ilości najdroższych aut w Polsce o występie 'Biby'.

Paweł 'Biba' Binkiewicz, x-factor

Zbyt dużo cukru?

the facto, the chance, x-factor, eliminacje

Mamy wrażenie, że dzisiejszy odcinek obfitował w zbyt wiele komplementów. Przy kolejnej i kolejnej osobie nie robiły już one żadnego wrażenia, a jurorzy wychodzili z siebie, by choć trochę przebić komplement wypowiedziany przez poprzednika. Niektórym nie należały się one zupełnie, w niektórych wypadkach było ich zbyt mało.

Do kolejnych odcinków przeszli: Dawid Podsiadło, Marcin Spenner, Ania Antonik, Joanna Kwaśnik, Ewelina Lisowska, Paweł 'Biba' Binkiewicz, zespół Soul City, oraz zespół The Chance (dopiero po eliminacjach jurorskich).Z programem pożegnał się przeuroczy, jednak nieposiadający żadnych umiejętności wokalnych boysband- De Facto.

Będzie ich nam brakowało. A Wy? Jakie macie typy? Śledźcie naszego Facebooka- dzielimy się tam z Wami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi programów :) Zachęcamy do dyskusji !

Więcej o:
Komentarze (11)
Wojewódzki: Odkąd pojawiły się w telewizji Grycanki,lubię kuleczki! Co się działo w 1. odcinku "X-Factor" na żywo?
Zaloguj się
 • agnes898

  Oceniono 18 razy 14

  "Jeśli wygracie, dostaniecie 100 tysięcy złotych. Czesław będzie się bardzo cieszył. 100 tys na 10 osób, prawie żeby po wygranej wykupić Czesława z izby wytrzeźwień - Kuba Wojewódzki o The Chance."

  Chyba o Soul City!

 • 2plus2to5

  Oceniono 22 razy 10

  Panie Kuba zakladajac ,ze Czeslaw Mozil ma problemy z ktorych pan zartuje to : z alkoholizmem mozna tworzyc,rzadzic krajami, podbijac swiat, zdobywac serca. A pan ze swoimi debilnymi wypowiedziami juz nie raz mial problem.Zbieraj Kubus pieniadze na swoja przyszla grzywne a o Czesia sie nie martw.

 • wheredidyougo

  Oceniono 20 razy 6

  "... jednak nieposiadający żadnych umiejętności wokalnych boysband- De Facto"

  Kim jest autor artykułu, że coś takiego pisać? Zdanie tego typu byłoby uzasadnione tylko w przypadku, gdyby wypowiadał się uznany nauczyciel śpiewu lub autorytet ze świata muzyki. W tej sytuacji jest ono nietaktowne i nie na miejscu. Wydaje się ,że autor zagubił gdzieś granicę pomiędzy informowaniem a wyrażaniem opinii. To niedopuszczalne, nawet w tak "lekkim" i nieistotnym artykuliku.

 • warsisawa25

  Oceniono 16 razy 6

  w tym sezonie poziom uczestników jest nieprawdopodobnie wysoki.dobrze,ze nie tylko wygrana moze stac sie trampolina w karierze

 • krystyna7

  Oceniono 3 razy 3

  Moje odczucia są takie. Stworzone trio The Chance jest oki, jednak odebranie Madzi Adamiak szansy na występ solowy to chwyt poniżej pasa. Jeden z najlepszych głosów tej edycji i co ? Dobrze że chociaż Bajka nie została tak potraktowana...ech :(

 • ladyzgaga

  Oceniono 9 razy 1

  BAJKA MUSI BYĆ W FINALE!

 • cosma

  Oceniono 29 razy 1

  Czesław - jest prawdziwy, a Kuba - fałszywy !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 33 razy -11

  Odpuściłem sobie w tym sezonie nawet oglądanie powtórek tego programu - zmęczyli mnie Wojewódzki z Mozilem, Okupnik zmęczyła mnie już dawno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX