Zamachowski lubi łapówki, Kukulska wzięła drużynę na klatę, a Węgorzewska robi test - jak wyglądała konferencja "Bitwy na głosy"

Konferencja prasowa drugiej edycji programu TVP2 "Bitwa na głosy" odbyła się w Hard Rock Cafe i była bardzo udana.
Hubert Urbański, Piotr Kędzierski, Sonia Bohosiewicz, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Zamachowski. Hubert Urbański, Piotr Kędzierski, Sonia Bohosiewicz, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Zamachowski. KAPIF

Hubert Urbański i Piotr Kędzierski

Nie zmienił się duet prowadzących "Bitwę na głosy". Konferencję otworzyli i poprowadzili Hubert Urbański i Piotr Kędzierski. Było dowcipnie i lekko. Tak trzymać.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie napisali o kulisach konferencji :) Atmosfera była bardzo pozytywna. Organizacja także nie zawiodła, prezentacja przebiegła bez zakłóceń i w dowcipnym stylu. Gwiazdy bardzo chętnie pozowały do zdjęć i udzielały wywiadów. Catering, jak to w przypadku TVP, znakomity :)

Urbanski Hubert, Wegorzewska Alicja, Zamachowski Zbigniew, Bohosiewicz Sonia

Alicja Węgorzewska. Alicja Węgorzewska. KAPIF

Alicja Węgorzewska

W "Bitwie na głosy" pojawiło się dwóch nowych jurorów. Grażyna Szapołowska i Wojciech Jagielski już nie wystąpią, na placu boju pozostała tylko Alicja Węgorzewska, która już nie może doczekać się rozpoczęcia programu. Na konferencji przeprowadziła na uczestnikach "test Alicji". Jedna osoba z każdej drużyny zaprezentowała się w 30-sekundowym fragmencie wybranego utworu. Głosy są znakomite. Zapowiada się naprawdę wysoki poziom konkurencji.

O swoich nowych kolegach powiedziała ze śmiechem:

Powiem, że nazwiska zacne. Chleba mi nie odbiorą.

Co jeszcze sądzi o aktorach? Zobacz nasz wywiad:

A tak jury prezentuje się w całej okazałości:

Wegorzewska Alicja, Zamachowski Zbigniew, Bohosiewicz Sonia

Sonia Bohosiewicz. Sonia Bohosiewicz. KAPIF

Sonia Bohosiewicz

Producentom udało się utrzymać w tajemnicy aż do czwartku, jakie dwie osoby zasiądą w jury. No i pierwsze zaskoczenie - Sonia Bohosiewicz! Aktorka, która spodziewa się dziecka debiutuje w programie typu talent show. Zobacz, co przekonało ją do wzięcia udziału w "Bitwie":

Zbigniew Zamachowski. Zbigniew Zamachowski. KAPIF

Zbigniew Zamachowski

Nie mniejszym zaskoczeniem jest udział w "Bitwie na głosy" Zbigniewa Zamachowskiego. Aktor, który sam świetnie śpiewa, postanowił zaryzykować i skorzystać z oferty produkcji. Opowiedział nam też, jak drużyny mogą wkupić się w jego łaski:

Łapówki wchodzą w rachubę oczywiście, uśmiechy. To jest mile widziane - powiedział z uśmiechem.

Co jeszcze nam zdradził? Dlaczego zdecydował się na udział w show? Posłuchajcie!

Natalia Kukulska. Natalia Kukulska. KAPIF

Natalia Kukulska

Z dziewięciu trenerów biorących udział w "Bitwie na głosy", na konferencji pojawiło się tylko czterech. Była wśród nich Natalia Kukulska, która zdjęcia wokalistów ze swojej drużyny przykleiła na klapy marynarki:

Natalia Kukulska, bitwa na głosy

Wzięłam ich na klatę - stwierdziła.

Zobacz, co jeszcze powiedziała nam o swojej drużynie:

Natalia Przybysz, Paulina Przybysz. Natalia Przybysz, Paulina Przybysz. KAPIF

Natalia i Paulina Przybysz

Siostry Przybysz - obie w ciąży i obie w świetnych humorach. W "Bitwie na głosy" będziemy oglądać aż trzy przyszłe mamy. Zapozowały do bardzo ciekawego zdjęcia:

Przybysz Natalia Paulina, Bohosiewicz Sonia

Mezo. Mezo. KAPIF

Mezo

Raper z Poznania zaprezentował się jak zwykle na sportowo.

Zobacz, jak wybierał swoją drużynę:

Więcej o: