Ile schudły gwiazdy "Tańca z Gwiazdami"

Pot i łzy.
Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. KAPIF

Miejsce 6. Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska od dawna jest szczupła i piękna. Dlatego dziwi fakt, że treningi do "Tańca z Gwiazdami" odchudziły ją jeszcze bardziej.

Jest mnie mniej o 3 kg. - Schudłam o dwie dziurki w pasku oraz noszę buty o rozmiar mniejsze - mówi Se.pl Katarzyna Zielińska.

Dla Zielińskiej zrzucenie 3 kilogramów to sukces. Już w lipcu wyznała, że stosuje dietę i ćwiczy. Przez pół roku wstawała o 6 rano i ćwiczyła. Widać, że zawsze pragnęła być szczupła.

We wczorajszym odcinku We wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Kacper Kuszewski i jego partnerka Anna Głogowska okazali się bezkonkurencyjni. Gorąca samba, którą zatańczyli boso przyniosła im pierwsze miejsce. Aktor wystąpił w rozpiętej koszuli, a tancerka w kusej sukieneczce w panterkę. Choreografia miała w sobie sporą dawkę erotyzmu. Nie wydaje wam się, że stylizacja i wspomniany wyżej erotyzm zawarty w występie Kuszewskiego i Głogowskiej mogły mieć jakiś wpływ na ilość głosów oddanych na nich przez telewidzów? KAPiF

Miejsce 5. Kacper Kuszewski

Gwiazdor "M jak Miłość" nie wygląda na takiego, co lubi zjeść. Dla Kacpra Kuszewskiego byłoby lepiej, żeby nie ubywało mu kilogramów. Niestety, ciężkie treningi nawet z niego wycisną tłuszczyk. Jak wyznał w rozmowie z Se.pl, zrzucił już 4 kilogramy.

Bilguun Briunbaatar Bilguun Briunbaatar Kapif

Miejsce 4. Bilguun Ariunbaatar

Bilguun Ariunbaatar ma co zrzucać. Puszysty gwiazdor "Szymon Majewski Show", gdy tylko pojawił się na treningach "Tańca z Gwiazdami" było wiadome, że będzie królem zrzucania kilogramów.

Na razie zrzuciłem 5 kg - mówi Bilguun Ariunbaatar dla Se.pl.
Michał Szpak na imprezie MTV. Michał Szpak na imprezie MTV. kapif

Miejsce 3. Michał Szpak

Michał Szpak króluje w zestawieniu "Ile oni schudli". Według wyliczeń Se.pl, młody gwiazdor schudł aż 6 kilogramów. To pokazuje, że finalista "X-Factor" spędza długie godziny na treningach do tanecznego show.

Iwona Pavlović. Iwona Pavlović. Kapif

Miejsce 2. Iwona Pavlović

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" nie zostaje w tyle. Co prawda nie spędza godzin na treningach, ale również wzięła się za siebie. Iwona Pavlović do 13. edycji schudła aż 13 kilogramów. I nadal dba o dobry wygląd. Przerwa między edycjami była najlepszym czasem, aby wziąć się za siebie. Ćwiczenia, dieta i dbanie o wygląd. Efekty widać gołym okiem.

Piotr Gąsowski. Piotr Gąsowski. KAPIF

Miejsce 1. Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski, prowadzący "Taniec z Gwiazdami", chciał jak najlepiej wyglądać w programie. Jeszcze przed rozpoczęciem show zrzucił 15 kilogramów zbędnego tłuszczyku. I chudnie dalej. Podczas 13. edycji Piotr Gąsowski pamięta, że zbędne kilogramy szybko powracają. Dlatego dba o siebie i pilnuje wagi.

Więcej o:
Komentarze (14)
Ile schudły gwiazdy "Tańca z Gwiazdami"
Zaloguj się
 • desperad

  Oceniono 5 razy 5

  Zielińska była bardzo chuda, a teraz jest OBRZYDLIWIE chuda; w przedstawieniu w teatrze (tydzień temu) ubrana w obcisłą sukienkę wyglądała tragicznie. A co do tych stóp, to może jednak rozumek się jeszcze bardziej skurczył i w tym momencie zadziałała zasada przechodności

 • bratek2

  Oceniono 1 raz 1

  po sympatycznym bilgunie na razie nie widac znaczacego ubytku kilogramow. nadal jest pulchniutki, ale jakos ta jego nadwaga nie razi. jesli dotrwa do finalu, to kto wie, moze zaskoczy nas sylwetka modela ?
  jesli zas idzie o szpaka, to radze mu nie chudnac tak drastycznie, bo juz nie wyglada dobrze, a przy dalszym, tak intensywnym "zbijaniu" wagi ryzykuje nie tylko utrate sil, ale przede wszystkim to, ze nie bedzie milym dla oka obiektem na parkiecie tzg.

 • shadowfax

  Oceniono 3 razy 1

  "Jest mnie mniej o 3 kg. - Schudłam o dwie dziurki w pasku oraz noszę buty o rozmiar mniejsze - mówi Se.pl Katarzyna Zielińska."
  Od kiedy przy chudnięciu skraca się stopa?
  Jeżeli schudnę o 6kg lub 9 kg, to będę nosic buty 2-3 rozmiary mniejsze
  (idąc za rozumowaniem p.Zielińskiej)?

 • zuza565

  Oceniono 2 razy 0

  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....... michał szpak i kasia zielińska to po prostu piękne gwiazdy.

 • ala_ma

  Oceniono 2 razy 0

  przy chudnieciu zmniejsza sie rozmiar buta?!
  ---
  Jeśli rozważasz obnażanie ciała w obliczu masażystki
  www.youtube.com/watch?v=DZLfMbz1cjY
  wiedz że coś sie bedzie działo

 • saba20

  0

  Kasia Zielińska tak schudła,że nie można Jej odróżnić od Szpaka !

 • saracen74

  Oceniono 4 razy 0

  gowno mnie obchodzi ile to homo cos schudło.i przestańcie nazywac go gwiazda.

 • browaryr

  0

  ten dymany transik jeszcze wystepuje w tym badziewiu?

 • katiusha

  0

  Abdulach jest najlepszy hahah :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX