Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyleci z "M jak miłość"?

W poprzednim tygodniu donosiliśmy o tym, że Agnieszka zrezygnowała z wyjazdu z ukochanym do Australii, ponieważ chciała skupić się na grze w popularnym serialu i rozwijaniu swojej kariery aktorskiej. Dzisiaj na łamach "Faktu" aktorka powiedziała, że prawdopodobnie już wkrótce zniknie na stałe z obsady "M jak miłość".
Moja bohaterka, Simona, zniknie z "M jak miłość". Gram coraz mniej a na planie występuje głównie jako podająca lub pijąca herbatę.

Czemu postać którą gra aktorka jest tak rzadko pokazywana?

 

Zdaniem Agnieszki, jest to spowodowane tym, że po prostu przestała się podobać scenarzystom. Jej zdaniem niektóre osoby z ekipy zazdroszczą jej sukcesu i popularności jaką osiągnęła.

 

Główna scenarzystka serialu - Ilona Łepkowska jest zdumiona tym co powiedziała Agnieszka. Twórczyni sukcesu "M jak miłość" zdementowała plotki o odejściu z serialu aktorki.

Simona pozostaje w "M jak miłość". Nie wiem, skąd Agnieszka czerpie takie informacje. A jedno z filmowych powiedzeń brzmi, że aktor jest niezadowolony w dwóch przypadkach: kiedy gra i kiedy nie gra.

 Agnieszka Fitkau- Perepeczko

Więcej o: