i Iza Janachowska 7. Olga Bołądź 8. Mrozu 9. Przemysław Miarczyński 10. Oceana 11. Maciej Friedek 12. Ola Szwed Kim właściwie są Olga Bołądź, Przemysław Miarczyński czy Maciej Friedek ? Olga jest aktorką znaną z takich seriali jak: "M jak miłość" i "39 i pół". Spotyka się z Maxem Ryanem, który dostał

Jak dowiedział się Efakt.pl w jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi gwiazda tvn-owskiego serialu "Detektywi" Maciej Friedek.  Aktor już zaczął treningi. Maciek zatańczy obok takich gwiazd jak Katarzyna Grochola czy Kasia Glinka. Kolejną gwiazdą okazał się Przemysław Miarczyński. Żeglarz

i Łukasz Czarnecki 8. Mrozu i Aneta Piotrowska 9. Przemysław Miarczyński i Magdalena Soszyńska-Michno 10. Oceana i Przemysław Juszkiewicz 11. Maciej Friedek i Blanka Winiarska 12. Ola Szwed i Robert Rowiński

• Kamińska pokonała wszystkich! WIDEO

- 9.98 5) Katarzyna Grochola i Jan Kliment - 8.31 6) Łukasz "Mrozu" Mróz i Aneta Piotrowska - 7.6 7) Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino - 6.76 8) Aleksandra Szwed i Robert Rowiński - 6.35 9) Przemysław Saleta i Izabela Janachowska - 3.19 10) Piotr Szwedes i Anna Głogowska - 2.65 11) Przemysław

• W Jastarni rozegrano Mistrzostwa Polski w kitesurfingu

w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski. Kolejne miejsca zajęli Tomasz Janiak i Przemysław Miarczyński. W takiej kolejności uplasowali się także w finale Pucharu Polski Ford KIte Cup 2013. Wśród kobiet ponownie dominowała Agnieszka Grzymska. Drugie i trzecie miejsca zajęły odpowiednio Edyta

• Relacja z "Tańca z gwiazdami"

podczas oceniania Iwona Pavlović zafundowała długą tyradę, a publiczność zaczęła przysypiać. Punktacja: Pavlović 4, Wodecki 7, Tyszkiewicz 9, Galiński 4. Razem 24 Jeśli Olgę kojarzyliśmy trochę, to Przemysław Miarczyński jest dla nas kompletnie obcy. Windsuerfer tańczy z Magdaleną Soszyńską-Michno. Punktacja

• Kotek Express: Dwa brązowe medale dla Polski!

brązowym medalistą! Przemysław Miarczyński w ostatnim wyścigu klasy RS-X zajął 4 miejsce i wyprzedzając w klasyfikacji generalnej Niemca Toniego Wilhelma wskoczył na trzecie miejsce! Miarczyński do wyścigu przystępował na czwartym miejscu. Miał sześć punktów straty do trzeciego miejsca Toniego Wilhelma

• Czas na wielki finał Ford Kite Cup 2013!

i Tomasza Janiaka, którzy mogą pochwalić się kolejno szóstą i dziesiątą pozycją na Mistrzostwach Europy. fot. Łukasz Nazdraczew, Ford Kite Cup 2013 Błażej ponadto zdobył brązowy medal w kategorii do 21 lat. Do zaciętej walki dołączą też Maks Żakowski oraz debiutujący w tym sezonie Przemysław Miarczyński

• Wielkie święto kitesurfing'u w Rewie: Ford Kite Cup 2013

i Błażej Ożóg. Wśród panów pierwsze miejsce we Freestyl'u zajął Marek Rowiński jr. Bardzo dobrze zaprezentowali się tez debiutanci, tacy jak Artur Sowa, czy windsurfingowy medalista Igrzysk Olimpijskich Przemysław Miarczyński. Jakie nastroje wśród zawodników panują przed planowanym na ten weekend, drugim