Tajemnice Valemont zadebiutują w niedzielę

Lubisz produkcje z wampirami w rolach głównych? Nie przerażają Cię krwiożercze istoty czające się na każdym kroku? Tajemnice Valemont to produkcja dla Ciebie!

Nowy serial MTV Polska - " Tajemnice Valemont " - który jako pierwszy program w historii stacji zadebiutował w pierwszej kolejności w Internecie, swoją premierę telewizyjną będzie miał w najbliższą niedzielę o g. 22:30.

O czym jest?

" Tajemnice Valemont " to pierwszy serial MTV, poświęcony popularnej ostatnio tematyce wampirów. Każdy odcinek to kolejna część przygód Sophie Fields - nastolatki, której brat zaginął bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Na początku programu Sophie dowiaduje się, że policja odnalazła ciało Erica. Dziewczyna - nie wierząc w to, że śmierć chłopaka była przypadkowa - postanawia dotrzeć do sedna zagadki i pod przybranym nazwiskiem zapisuje się na Uniwersytet Valemont, gdzie doszło do zaginięcia, aby odnaleźć sprawcę zbrodni. Jedyną wskazówką, którą posiada, jest telefon komórkowy brata, zawierający tajemnicze wiadomości. Z jego pomocą, udaje jej się dotrzeć do sedna sprawy i poznać szokującą prawdę

Emisja w MTV Polska:

niedziela g. 22:30

poniedziałek g. 22:30

Miniodcinki " Tajemnic Valemont " można również oglądać na stronie www.mtv.pl/valemont

Oglądaliście tę produkcję w sieci?

Więcej o: