Lula ubierze Was w sklepie TROLL

Lula to zaprzyjaźniony z Kotkiem serwis, gdzie znajdziecie to, co w modzie gwiazd piszczy. Ostatnio Lula wybrała się do TROLLa i znalazła tam masę fajnych rzeczy w stylu gwiazd. Zobaczcie WIDEO!

TROLL to marka odzieżowa, która stawia na naturalność i kobiecość. Właśnie tak ubierają się gwiazdy na co dzień!

Gwiazdy na co dzień wybierają wygodne, sportowe rzeczy. Zgodnie z obowiązującym trendem na nadruki, pociągnięcia pędzlem, obrazki oraz styl emo, celebrytki noszą wzorzyste i kolorowe góry.

Wszyscy dobrze kojarzą uwielbiane przez Britney Spears bluzy w nadruki z motywem kwiatków lub kotków. Paris Hilton zaś, jest już weteranką tego typu strojów. Zwłaszcza odkąd spotyka się z Benjim Maddenem, wybiera lekko rockowe i luźne ciuchy z nadrukami.

Britney Spears (fot. Flynet Pictures/DS/Forum), Paris Hilton (fot. BOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO/Forum, BOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO/Forum, China Daily Reuters)Britney Spears (fot. Flynet Pictures/DS/Forum), Paris Hilton (fot. BOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO/Forum, BOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO/Forum, China Daily Reuters) Britney Spears (fot. Flynet Pictures/DS/Forum), Paris Hilton (fot. BOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO/Forum, BOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO/Forum, China Daily Reuters)

A oto, co Lula znalazła w sklepach TROLL:

Ubierz się w TROLL jak gwiazdy!

Więcej o: