Aneta Zając w zupełnie innym wydaniu. Na głowie burza loków. "Idealnie ci pasują"

Aneta Zając zaszalała. Na jej głowie zamiast prostych włosów pojawiły się loki. Fani aktorki zasypali ją komplementami.

Aneta Zając zwykle nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, dlatego internauci mogli się nieco zaskoczyć, kiedy zobaczyli jej najnowsze zdjęcie. Aktorka pozuje w nowej fryzurze i z podkreślonymi ustami.

Aneta ZającAneta Zając pokazała łazienkę. Jasne wnętrze doskonale komponuje się z ciemnymi meblami

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta Zając w zupełnie innym wydaniu. Na głowie burza loczków! 

Aneta Zając od lat jest wierna blond włosom sięgającym do ramion. Aktorka zwykle nie czesze się w wymyślne fryzury, a także unika mocnego makijażu. Nawet podczas branżowych wyjść stawia na naturalny wygląd i nie eksperymentuje z wizerunkiem.

Jak w przypadku wielu innych znanych osób, inaczej jest, jeśli chodzi o poświęcenie się do roli. Aneta Zając już kilka razy pokazywała, że na potrzeby serialu czy filmu jest gotowa przejść metamorfozę. Aktorka znana najbardziej z roli Marysi w "Pierwszej miłości" pokazała się już w charakteryzacji, dzięki której była łysa, a także zaprezentowała się kiedyś z włosami zaczesanymi do tyłu i w seksownym makijażu - różowymi ustami, podkreślonymi oczami za pomocą sztucznych rzęs. Wszystko na potrzeby roli.

Można przypuszczać, że najnowsza zmiana wizerunki aktorki była spowodowana zawodowymi obowiązkami. Aneta Zając pokazała się w mocno kręconych włosach i pomalowanymi na czerwono ustach. Pod fotką nie zabrakło miłych słów i komplementów pod adresem aktorki, a nawet porównań do innej znanej osobistości.

Niczym Jennifer Grey z Dirty Dancing.
Idealnie ci pasują.
Trafiona fryzura.
Ślicznie Anetka wyglądasz! Fryzurka bombowa - czytamy pod zdjęciem.

Wam też ta metamorfoza Anety Zając przypadła do gustu?

 

Aneta ZającAneta Zając jest szczęśliwie zakochana. Jej znajomy zdradza szczegóły związku.

Więcej o: