Selena Gomez wydała nowy album, a fani są pewni, że śpiewa o Justinie Bieberze. Dokonali pewnych obliczeń, które mają być na to dowodem

Selena Gomez właśnie wydała kolejny album. Nosi on nazwę "Rare". I choć piosenkarka od lat nie jest już z Justinem Bieberem, to fani są pewni, że jedna piosenka jest w całości jemu poświęcona. Zobaczcie, jakie mają dowody.

To bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych premier. Selena Gomez po ponad czterech latach wydała kolejny album. Jak wspomnieliśmy nosi on nazwę "Rare". To jej trzecia solowa płyta. Powstała po wielu trudnych momentach w życiu piosenkarki - przeszczepie, załamaniu psychicznym. Co więcej, fani sugerują, że Selena dalej rozpamiętuje związek z Justinem Bieberem.

Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze?

Selena i Justin rozstali się w 2014 roku. Piosenkarz ułożył sobie życie z Hailey Baldwin, którą poślubił dwa lata temu (w zeszłym roku odnowili przysięgę). Jednak spora grupa fanów mocno wierzy w to, że jeszcze kiedyś wróci do swojej poprzedniej dziewczyny. Dlatego wszędzie doszukują się znaków, że dalej łączy ich uczucie.

Justin Bieber jest szczęśliwy z Hailey?

Zobacz wideo

Tak właśnie jest w przypadku najnowszej płyty Seleny. Skupili się na tekście i uważają, że piosenkarka 12. piosenkę "Cut You Off" poświęciła właśnie Justinowi.

I've been?carrying?for fourteen-hundred-sixty days - śpiewa.

Wychodzi liczba 1460, która - jak doszukują się fani Gomez - wynosi dokładnie tyle dni, ile piosenkarka byłą związana z Justinem! Myślicie, że coś w tym jest? Zresztą posłuchajcie sami:

 

AW

Więcej o: