Nagroda Effie Awards 2019 dla Plotka! Srebro "Marketing & business solutions"

Plotek.pl został nagrodzony srebrną statuetką w konkursie Effie Awards 2019. Wygraliśmy w kategorii Marketing & business solutions.

Plotek.pl, serwis portalu Gazeta.pl poświęcony gwiazdom i celebrytom, zdobył srebrną statuetkę w kategorii Marketing & business solutions. Jury doceniło zespół za zmiany w serwisie, dzięki którym w tym roku został on liderem swojej kategorii.

 Radio Złote Przeboje zdobyło srebrną statuetkę w kategorii Kultura, rozrywka, media, gaming za akcję „Teraz gramy”. Projekt obejmował kilkadziesiąt krótkich kampanii wideo promujących tematy audycji porankowych i weekendowych oraz internetową kampanię informującą w czasie rzeczywistym, co aktualnie grane jest na antenie rozgłośni. 

 Effie Awards to prestiżowy konkurs nagradzający kampanie oraz rozwiązania marketingowe marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania tradycyjne i alternatywne, digitalowe i drukowane, płatne i pro bono oraz wysokie wyniki biznesowe. 

 Nagrody w 20. polskiej edycji konkursu zostały rozdane podczas uroczystej gali w poniedziałek, 28 października br. w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie.

Więcej informacji - http://awards.effie.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.