Esmeralda Godlewska BEZ MAKIJAŻU. "Tak wielu z was prosiło o to zdjęcie". Zbieramy szczękę z podłogi

Esmeralda Godlewska opublikowała zdjęcie "bez makijażu". Internauci poczuli się jednak oszukani. "Nadal plastik, nic się nie zmieniło" - czytamy w komentarzach. Faktycznie, jeśli to jest dla niej "no make up" to... nasza redakcja nie maluje się wcale.

Esmeralda Godlewska postanowiła spełnić marzenie swoich fanów i pokazać jak wygląda bez makijażu. Kobieta, podobnie jak jej siostry jest powszechnie znana z zamiłowania do mocnego make-upu i medycyny estetycznej, dlatego wszyscy chcielibyśmy zobaczyć jej naturalną twarz. Zdjęcie, które opublikowała zawiodło  oczekiwania, bo na wygląda na nim tak, jak zawsze.

Esmeralda bez makijażu - tak wiele prosiło z Was o te zdjęcie wiec proszę specjalnie dla Was! Dobrej nocki ja uciekam spać - opisała zdjęcie Godlewska.
 

Reakcja Internautów była natychmiastowa. Posypały się drwiny.

Bez makijażu. Hehe, dobre!
Zwracam Ci uwagę, że nadal masz makijaż.
Bez makijażu,  jasne. Umyj twarz i wtedy pokaż.
Nadal plastik, więc i tak nic się nie zmieniło.
Sztuczne rzęsy, zrobione brwi, sztuczne usta, solarka... Wszystkich okłamujesz. Gdy bym to wszystko miała też nie potrzebowałabym bym makijażu. 

Znalazły się jednako osoby, które stanęły w obronie Godlewskiej.

Jak ona ma usunąć permanentny makijaż? To chyba normalne, że z dnia na dzień się go nie pozbędzie... z resztą bez przesady, to tylko brwi.
A bronzer, rzęsy i cienie do powiek ma przyklejone, tak? -  odpowiedział jeden internautów wyśmiewających celebrtkę.

A wy co myślicie na temat "naturalnej" Esmeraldy Godlewskiej?

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.