Natalia Jakuła pokazała zdjęcia z "baby shower". Znane koleżanki i prezenty. "Czułam się wyjątkowo"

Partnerka Tomasza Iwana już wkrótce zostanie mamą. Na Instagramie pokazała zdjęcia z przyjęcia celebrującego jej błogosławiony stan.

Tradycja urządzania "baby shower" cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Wśród polskich gwiazd to już standard. Imprezę na część dziecka, które niebawem powita na świecie, wyprawia Natalia Jakuła. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z zabawy z koleżankami (wśród nich wypatrzyliśmy Izabelę Janachowską) oraz prezentów dla malucha, które od nich dostała.

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Na swoim blogu napisała więcej o imprezie oraz o tym, dlaczego zdecydowała się urządzić "baby shower". 

Jeśli ktoś uważa, że to jakiś wymysł to ma prawo, ale ja czułam się naprawdę wyjątkowo! Cieszę się, że po pierwsze; mam kochane koleżanki które chcą razem ze mną świętować fakt, że zostanę mamą, po drugie; chcą mnie wesprzeć i uradować uroczymi prezentami (uratować też, bo te drobiazgi tanie nie są;), a po trzecie; w pewien sposób wyróżnić. Każdy z nas czasem lubi się poczuć wyróżniony, ważny! Nie wiele mamy takich ‚swoich’ wyjątkowych okazji w życiu. Amerykanie wiedzą jak celebrować życie, dlatego moim zdaniem, fajnie że granice się zacierają a kultury przenikają i możemy co nieco od nich uszczknąć;)- napisała na mamypower.pl.

A co Wy myślicie o urządzaniu takich imprez?

EK

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.