Kim Kardashian wyprawiła córce urodziny w Disneylandzie. Jest "odpowiedź" Grycanek. Fani: Żenujące

Nie od dziś wiadomo, że Grycanki uwielbiają rodzinę Kardashianów i starają się wyglądać zupełnie jak one. Okazuje się, że nie tylko wizualnie chcą się do nich upodobnić.

Mała North West świętowała właśnie swoje 2. urodziny. Z tej okazji Kim Kardashian i Kanye West urządzili jej imprezę urodzinową w Disneylandzie. Zabawa, sądząc po zdjęciach z Instagramu, była przednia, a maluchy naprawę miały co robić - Myszka Mickey, malowanie twarzy, karuzele. Rozrywka w sam raz dla brzdąca. No cóż, nie tylko... Do słynnego parku zabaw wybrała się też rodzina Grycanów. A wszystko z okazji najmłodszej córki Marty , Gabrysi. Towarzyszyła im też Victoria , dla której było to "spełnienie marzeń":

Marzenia naprawdę się spełniają. Nie mogę uwierzyć w to, jak pięknie tu jest. Czysta magia. W Disneylandzie w Paryżu z moją jubilatką - napisała Victoria na Instagramie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Warto tu też zwrócić uwagę na dekolt młodej celebrytki. Nawet sama Kardashian ubrała się na tego typu wycieczkę o wiele skromniej.... A co na to fanki Grycanek?

.. .

Inspiracja inspiracją, bycie fanem też rozumiemy. Ale to już jest jakaś niezdrowa obsesja. I to dla nas trochę za dużo...

embed
Zobacz wideo

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Partner - materiał

celebrity look

Więcej o: