Keira Knightley urodziła! Aktorka informacji nie potwierdziła, ale wyprzedziły ją amerykańskie portale

Wieść o tym, że brytyjska aktorka spodziewa się pierwszego dziecka rozeszła się w mediach w grudniu. Jeśli wierzyć w doniesienia zagranicznych portali, to gwiazda właśnie została mamą.

Keira Knightley długo oficjalnie nie potwierdzała informacji o ciąży. Od lat konsekwentnie stara się chronić prywatność i nie dementuje doniesień na swój temat. Dlatego też informacja o tym, że aktorka urodziła pierwsze dziecko jest jeszcze niepotwierdzona, ale amerykańskie portale nie mają wątpliwości.

E!News cytuje wiele źródeł, które twierdzą, że 30-letnia gwiazda urodziła, chociaż żadne inne szczegóły nie zostały udostępnione.
Us Weekly również potwierdził tę wiadomość, ale za pośrednictwem własnego źródła. Poza tym nie dysponował żadnymi innymi informacjami - pospiesznie doniósł "Daily Mail".

Oczywiście sama zainteresowana nie udziela informacji. W lutym, w czasie wizyty w show Ellen DeGeneres, żartowała:

Mam plan, żeby po prostu jak najszybciej urodzić. Później gdzieś zostawić dziecko, dalej pracować. I odebrać dziecko, taki jest mój plan. Przynajmniej byłoby to wspaniałe na jakiś reality show w TV, ale nie dla mnie - mówiła ze śmiechem.

To pierwsze dziecko aktorki i jej męża, Jamesa Rightona. Para spotyka się od 2011 roku. Ślub wzięli w maju 2013 roku we Francji.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.