Szulim WYTATUOWAŁA sobie inicjały Woźniaka-Staraka. Chciała je ukryć sprytnym sposobem, ale się nie udało

Agnieszka Szulim zakochała się na zabój. I to dosłownie! Prezenterka właśnie wytatuowała sobie inicjały nowego ukochanego otoczone różną i dwoma pistoletami.

Myśleliśmy, że moda na tatuowanie sobie imion partnerów bezpowrotnie minęła. Przykładów na to, że to niekoniecznie najrozsądniejszy sposób na wyznanie swoich uczuć zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie, nie brakuje. Doda żałowała "dziary" dla Radka, Griffith usuwa z ramienia serduszko dla Banderasa, Deep na zawsze kocha teraz wino, a nie Winonę. Szulim jednak się nie przejmuje, bo jak śmiemy twierdzić w takiej sytuacji, jest pewna swoich uczuć i ich stałości.

Nowy tatuaż widzieliśmy na salonach kilka tygodni temu na pokazie nowej kolekcji Bizuu, ale dziennikarka chyba nie chciała, żeby wszyscy od razu domyślili się, komu jest dedykowany. W końcu było to jeszcze przed ściankowym debiutem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem .

Na co więc wpadła? DOMALOWAŁA kilka zawijasów czarnym pisakiem. Przyjrzyjcie się zdjęciom - widać na nich wyraźnie, że wokół liter dorysowane są innym kolorem niż tatuaż kreseczki. I rzeczywiście, większość dała się zmylić i nie wpadła na to, co rzeczywiście jest na jej ramieniu.

embed

Co o tym sądzicie? Romantyczne czy nierozważne? Zagłosujcie w sondzie!

aga

Zobacz też:

Zobacz wideo
Co sądzisz o nowym tatuażu Szulim?
Więcej o: