Emma Watson wraca na plan filmowy. Zagra w thrillerze

Jeszcze niedawno Emma twierdziła, że chce odpocząć od aktorstwa.

Emma Watson nie może żyć bez aktorstwa i postanowiła zmienić swoje plany związane z odpoczynkiem. Miesiąc temu zapowiadała, że potrzebuje kilku miesięcy na regenerację i w najbliższym czasie nie zobaczymy jej w żadnej nowej produkcji. Być może scenariusz do nowego filmu hiszpańskiego reżysera Alejandro Amenábara okazał się tak porywający, że Emma zdecydowała się wrócić na plan filmowy? Aktorka pojawi się w thrillerze "Regression" i zagra u boku Ethana Hawke'a.

Pr Photos

W rozmowie z "The Wrap" aktorka wyznała:

Jestem pasjonatką Alejandro, jego pracy, i bardzo się cieszę z naszej współpracy. Jestem podekscytowana faktem, że mogę zmienić swój wizerunek jako aktorka. Nie mogę się doczekać, kiedy rozpoczniemy pracę.

Szczegółowe informacje na temat produkcji są utrzymywane w tajemnicy, jednak Alejandro przyznaje , że bardzo docenia talent Emmy:

Emma jest piękną, ludzką, wrażliwą i bardzo utalentowaną kobietą, a ja czuję się bardzo szczęśliwy, że będę mógł z nią pracować. Jestem przekonany, że jej wieloletnia kariera dopiero się zaczyna.

Pr Photos

Aktorka planowała przerwę w związku ze studiami, którym chciała się poświęcić. Wiele jednak wskazuje na to, że Brown University będzie musiał poczekać na swoją słynną studentkę. Emma jest niezwykle pożądana przez hollywoodzkich reżyserów, co nie pozwala jej się skupić na studiach. Miejmy nadzieję, że młoda gwiazda dokonuje słusznych wyborów.

Jak sądzicie? Dokonała dobrego wyboru? Czekacie na jej nową rolę?

Poe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.