Kylie Minogue doceniona przez Brytyjczyków

Cały świat kocha Kylie Minogue, Brytyjczycy też. Z tego powodu postanowili nagrodzić wokalistkę specjalną nagrodą!

Rozdanie nagród Brit Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w brytyjskim kalendarzu muzycznym. Najbardziej prestiżową z nagród przyznawanych artystom jest ta za największy wkład włożony w muzykę. To zaszczytne wyróżnienie trafi właśnie do Kylie Minogue .

Decyzja o wyborze rodowitej Australijki była jednomyślna.

To był w gruncie rzeczy jednogłośny wybór - powiedziało źródło brytyjskiemu magazynowi The People - Kylie jest ulubienicą niemal każdego, a jej hity okupowały listy przebojów przez ponad trzy dekady. Z drugiej strony, wiele osób czerpało z niej inspirację także poza muzyką. Jest jedną z najodważniejszych i ludzkich osób w przemyśle pop.

Kylie Minogue , która przebojem wraca na scenę muzyczną po wygranej walce z rakiem, pójdzie w ślady takich gwiazd jak: Oasis, Duran Duran, Tom Jones, Paul Weller i Sir Bob Geldof, które już wcześniej zostały uhonorowane tym zaszczytnym tytułem.

Gala Brit Awards odbędzie się 20. lutego w London's Earls Court. Impreza zostanie poprowadzona przez najsłynniejsze rockowe małżeństwo - Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów .

Również uważamy, że Kylie ta nagroda się należy!

Tak śpiewała wiele lat temu:

A tak śpiewa dzisiaj:

Plotki o gwiazdach na Wyspach znajdziecie TUTAJ!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.