Fest Festival 2021. Kto wystąpi i do kiedy potrwa najgorętszy festiwal tego lata?

Fest Festival 2021 w Chorzowie to największy i najgorętszy festiwal tego lata. Do kiedy potrwa oraz jakie gwiazdy będziecie mieli okazję usłyszeć i zobaczyć na scenie? Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze informacje.

Fest Festival to wyjątkowe wydarzenie na kulturalnej mapie Polski, które odbywa się na terenie malowniczego Parku Śląskiego w Chorzowie. W 2019 roku odbyła się pierwsza edycja festiwalu, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony publiczności.

Jak podają organizatorzy, Fest Festival to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które łączy w jednym miejscu muzykę, występy artystyczne, akcje społeczne, a także warsztaty i spotkania. To również fantastyczna okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Eurowizja 2021 - Włochy wygrywają! Maneskin zwycięża!Maneskin zagra dwa koncerty w Polsce. Przyjęli zaproszenie na Open'er Park 2021

 

Fest Festival 2021 to cztery dni pełne muzyki i niesamowitych wrażeń

Tegoroczna edycja Fest Festival rozpoczęła się 11 sierpnia i potrwa do 14 sierpnia. Szykują się więc cztery dni wspaniałej zabawy. Na dziewięciu scenach muzycznych pojawią się gwiazdy z całego świata, reprezentujące różne gatunki muzyczne. W tym roku na festiwalu będziemy mieli okazję zobaczyć i usłyszeć między innymi

Jeżeli muzyka to za mało, to organizatorzy przewidzieli również możliwość skorzystania z wakeparku, strefy fashion, strefy wellness oraz możliwość lotu balonem. Będzie się działo! 

 
 

Ekipa i Team X również pojawią się na Fest Festival 2021

Oprócz artystów muzycznych, na festiwalu pojawią się również znani i lubiani influencerzy. Jak podaje radio Eska, swoją obecność potwierdzili Ekipa i Team X. Nie zabraknie również osób znanych z popularnych programów telewizyjnych. Fani Love Island będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie z Igorem Łubkowskim, Magdą Karwacką i Alicją Błaszczyk, a widzowie Top Model będą mogli spotkać Anię Jaroszewską i Olgę Kleczkowską.

Więcej o: