Horoskop dzienny - 29 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 lutego. Jak potoczy się Twoja przyszłość? Chcesz wiedzieć, co takiego przydarzy Ci się w nadchodzący czwartek? Sprawdź koniecznie, jakich wydarzeń powinnaś/powinieneś się spodziewać i bądź na nie w pełni gotowa/gotowy.

Horoskop dzienny – Baran

Spróbuj poradzić sobie z dzisiejszym stresem. Niestety, na wiele spośród spraw, które będą istotne, nie zdołasz nic poradzić. Po co więc psuć sobie nerwy, skoro niczego to nie zmieni? Lepiej pomyśl, jak możesz skorzystać na tej sytuacji, przyjmując inną postawę niż dotychczas.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Spokój to coś, co przyda Ci się w ten czwartek. Warto poćwiczyć głębokie oddechy i uniknąć przynajmniej połowy kłębiących się w Tobie nerwów. Musisz wiedzieć, że znaczna większość Twoich obaw jest zupełnie bezpodstawna. Może niepotrzebnie przejmujesz się czymś, co jeszcze w ogóle się nie wydarzyło?

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Jeśli nie będziesz podejmować decyzji pod wpływem chwili, nie popełnisz niepotrzebnych błędów. Czy nie o to chodzi, żeby najpierw wszystko przemyśleć, a dopiero potem dokonywać wyboru? Niezależnie od tego, czego dotyczy sprawa. Postaraj się wysłuchać rad przyjaciół. Większość z nich może okazać się całkiem pomocna.

Horoskop dzienny – Rak

Nie mieszaj się dzisiaj w żadne sprawy związane z finansami, bo możesz na tym bardzo źle wyjść. Lepiej też nie nadużywaj czyjejś cierpliwości, zwłaszcza jeśli ten ktoś pomaga Ci już od jakiegoś czasu. Licz na siebie i nie wykorzystuj innych, skoro sama/sam jesteś w stanie sobie poradzić z danym problemem.

Horoskop dzienny – Lew

Staraj się dzisiaj wszystko bacznie obserwować, by niczego przypadkiem nie przegapić. Zdziwisz się, jak wiele potrafisz zauważyć w swoim otoczeniu. Możliwe, że to, na co zwrócisz uwagę, zmieni całkowicie Twoje podejście do jakichś spraw. Nie martw się też na zapas – wiele dosyć dziwnych odkryć doprowadzi Cię do zaskakujących wniosków.

Horoskop dzienny – Panna

W czwartek dopisze Ci humor. Co więcej, to właśnie dzięki niemu zdołasz wyjaśnić jakieś nieporozumienie, z którym zmagasz się od dłuższego czasu. Nie możesz cały czas oczekiwać, że wszyscy będą Ci o wszystkim mówić. W końcu każdy ma jakieś tajemnice, którymi nie chce się dzielić.

Horoskop dzienny – Waga

W Twoim otoczeniu wybuchnie gwałtowny spór. Dobrze by było, gdybyś się w niego nie mieszała/mieszał. Jeśli jednak nie uda Ci się skutecznie odciąć, postaraj się go zakończyć. Raczej nie decyduj się jednak na żadne gwałtowne rozwiązania.

Horoskop dzienny – Skorpion

Bądź ostrożna/ostrożny wobec innych – ktoś może knuć coś przeciwko Tobie, a Ty dotąd nie zdawałaś/zdawałeś sobie z tego sprawy. Lepiej nie mów nikomu nic o sprawach, które chciałabyś/chciałbyś zachować w tajemnicy. Inaczej wszyscy się o nich dowiedzą.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nie rób nic kosztem samej/samego siebie. To może być strzał w kolano, jeśli tylko wszystkiego sobie dobrze nie przemyślisz. Nie możesz wiecznie ustępować innym i robić tego, co chcą. Ty również masz swoje marzenia do spełnienia, choć prawdopodobnie dawno o nich zapomniałaś/zapomniałeś. Może pora odświeżyć pamięć?

Horoskop dzienny – Koziorożec

Musisz w końcu przestać żyć przeszłością. Najwyższa pora zacząć nowy rozdział i spojrzeć w przyszłość. To, co się wydarzyło kiedyś i tak już nie wróci, dlatego nie warto się tym przejmować. A jeśli coś z przeszłości Ci się nie podobało, i tak już tego nie zmienisz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ten czwartek nie będzie szczególnie udany. Sporo się napracujesz, a efekt okaże się raczej mierny. Na szczęście wieczorem trochę odetchniesz, a jednocześnie nieco poprawi się Twój humor. Ktoś bliski zrobi Ci też miłą niespodziankę. Doceń to.

Horoskop dzienny – Ryby

Odpuść sobie dzisiaj i przez chwilę żyj tak, jakbyś chciała/chciał – bez żadnych ograniczeń. Czasem trzeba odreagować, zwłaszcza jeśli ostatnie tygodnie były dość wyczerpujące. Może odezwie się do Ciebie ktoś, z kim dawno się nie widziałaś/widziałeś. Wasze spotkanie powinno być bardzo udane.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.