Horoskop dzienny - 13 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 września. Poniedziałek zawsze oznacza nowe rozdanie. Z jaką energią wejdziesz w nowy tydzień? Sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany będą dziś prowadzić ważne spotkanie. Weekendowe zmęczenie da Wam się we znaki na szczęście wokół siebie macie profesjonalny zespół, który w razie potrzeby przejmie pałeczkę. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski o kulisach rozstania z TVP i pracą w „The Voice"

Horoskop dzienny- Byk

Byki zapiszą się dziś na zajęcia sportowe, a może odkurzycie dawno nieużywaną matę w domowym zaciszu. Ruch to zdrowie, systematyczny trening już wkrótce odbije się pozytywnie na Waszej sylwetce. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta dadzą się dziś porwać w nieznane. Ktoś, kto kiedyś był Wam bliski, teraz stały się wrogiem, to już najwyższy czas na to, aby coś zmienić. Nowa miłość, nowa przyjaźń to wszystko jest poza Waszą strefą komfortu.  

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny- Rak

Raki zdobędą się dziś na szczere wyznanie. Druga strona odwzajemnia Wasze uczucia. To, co kiedyś było tylko w sferze marzeń, dziś staje się faktem. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy czują, że coś się zmieniło, ale nie potrafią jeszcze tego nazwać. Po bliskich relacjach nie zostało dziś nawet śladu. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny będą dziś bardzo poruszone, tym jak ktoś się zachował. Surowy komentarz Panny będzie nieunikniony. Koniec końców wszyscy przyznają Wam rację. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi będą dziś dmuchać na zimne, przed Wami bardzo ważny dzień, który może zmienić życie Wagi na lepsze. Wszystko ułoży się po Waszej myśli, szczęśliwa gwiazda Was nie ominie. 

Horoskop dzienny- Skorpion

Skorpiony będą dziś biegać od spotkania do spotkania. Tymczasem ktoś bardzo za Wami tęskni i czeka na wiadomość. Nie zwlekajcie z kontaktem. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce po pracy postawią na odpoczynek. Czeka Was wieczór z ciepłym napojem i ulubionym serialem lub książką.

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce czeka dziś odpowiedzialne zadanie, z którym poradzą sobie bez mrugnięcia okiem. Wiedza i doświadczenie to Wasze atuty. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki znów poczują się oszukane przez wspólnika. Małe kwoty zliczone razem mają wielką różnicę. Wszystkie rachunki musicie sprawdzać osobiście.  

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby będą dziś ze spokojem patrzeć w przyszłość. Macie wszystko pod kontrolą i tylko to powinno się dla Was teraz liczyć. Cudze dramaty warto zostawić za progiem. 

Więcej o: