"Przysięga" - co się wydarzy w 200. odcinku? Kiedy emisja? Rozmowa Emira z Reyhan [STRESZCZENIE]

"Przysięga" to emitowany na antenie TVP1 turecki serial. Jakie historie zostaną przedstawione w 200. odcinku produkcji?

200. odcinek serialu "Przysięga" stacja TVP1 wyemituje w czwartek, 25 czerwca o godzinie 15:30. Jakie sytuacje wydarzą się tym razem w życiu głównych bohaterów?

"Przysięga" - streszczenie 200. odcinka serialu

Cemre nie może dojść do siebie po śmierci matki i postanawia zemścić się na Cavidan. Ubiega ją jednak Talaz, który porywa kobietę. Emir w tym czasie nie zdołał obejrzeć nagrania, ponieważ jego matka zdążyła zarysować płytę. Mężczyzna chce za wszelką cenę, aby Reyhan wyznała mu całą prawdę.

Reyhan rozpoczyna pracę w nowym miejscu. W tym czasie Oya stara się pomóc Kemalowi w naprawieniu jego relacji z Narinem. Cemre tymczasem dzwoni do Cavidana i grozi mu. Nigar chowa pieniądze od Cavidan w skrytce i kupuje sobie za nie drogie rzeczy. Sefer zdradza jej, że znalazł pudełko i sprzedał je za 160 lir.

Kemal rozmawia z Narin i prosi ją, aby nie wychodziła z domu. Emirowi udaje się zostać sam na sam z Reyhan. Mężczyzna oświadcza, że muszą ze sobą bardzo szczerze porozmawiać. Cemre prowokuje Talaza. Mężczyzna denerwuje się i zaczyna nad nią znęcać.

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"