Qczaj o nowym związku: Szczęście lubi ciszę. Zakochani mają wspólne plany na przyszłość [PLOTEK EXCLUSIVE]

Qczaj w rozmowie z Plotkiem uchylił rąbka tajemnicy i wyznał, że szykuje projekt zawodowy wspólnie z nowym partnerem. Opowiedział także o ich związku. Dość lakonicznie, ale zdradził też jedną ważną rzecz.

Więcej artykułów na temat związków gwiazd znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Qczaj 15 czerwca 2022 roku podzielił się z fanami informacją, że ma nowego partnera. Jest nim Tomasz Nakielski - tancerz i przyjaciel gwiazd polskiego show-biznesu. Para aktualnie wypoczywa na Seszelach. Okazuje się, że panowie mają wspólne plany zawodowe. W rozmowie z Plotkiem Qczaj zdradził, jaki projekt szykuje z nową miłością. Podzielił się też swoimi przemyśleniami na temat uczucia. 

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

Qczaj otworzył się na temat nowej relacji. Wymowna odpowiedź

Trener personalny opublikował na Instagramie post, w którym przedstawił internautom nowego partnera. Jest nim Tomasz Nakielski. Qczaj porozmawiał z Plotkiem i opowiedział, dlaczego zdecydował się poinformować o nowym związku.

Szczęście lubi ciszę - tak powiedziałem kiedyś w jednym z wywiadów. Natomiast nie można siedzieć cicho, gdy to szczęście może wpłynąć na to, że może zadziać się dobro. Tak - Tomasz i ja jesteśmy parą.

Później dodał, że mężczyźni szykują razem wspólny projekt.

Jako para zamierzamy stworzyć teledysk do mojego utworu "Tak chcę", który wesprze budowę Centrum Psychiatrii Dzieci.

Kim jest Tomasz Nakielski? O tancerzu ostatnio zrobiło się głośno, gdy podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022 na scenie pocałował Darię. Artystka nie spodziewała się pocałunku, ponieważ - jak później wyznała - nie był elementem choreografii. Obecnie Nakielski jest tancerzem grupy założonej przez Tomasza Barańskiego, znanego m.in. z programu "Taniec z gwiazdami". Wcześniej był członkiem formacji Agustina Egurroli.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.