Blanka Lipińska pojechała na poligon. To część jej nowej pracy [TYLKO U NAS]

Blanka miała już w swoim życiu wiele prac. Jak sprawdza się w nowej roli?

Blanka Lipińska dała się poznać jako kobieta odważna i bezkompromisowa. Sławę przyniosła jej bestsellerowa seria książek "365 dni", ale wcześniej imała się też innych zajęć. Jeszcze kilka lat temu pracowała między innymi jako promotorka federacji KSW Ring Girls. Świat sztuk walki nie jest jej więc obcy. Nie dziwne, że Polsat zdecydował się powierzyć prowadzenie programu "Tylko jeden" właśnie jej.

Blanka Lipińska o koronawirusie: Społeczeństwo popada w obłęd

Zobacz wideo

Blanka Lipińska na poligonie

Od niedawna możemy oglądać Blankę Lipińską w zupełnie nowej dla niej roli - gospodyni telewizyjnego programu. Od razu po ogłoszeniu tej wiadomości, autorka bestsellera skomentowała swoją rolę w show.

Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w "Tylko Jeden". Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę, z którą będzie mógł poflirtować. W życiu już nie raz pokazałam, że mam większe jaja od niejednego faceta i wchodząc do domu zawodników nie zamierzam się kastrować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba, to poznają moją drugą twarz, mniej słodką - zapowiedziała.

W najnowszym odcinku nie będzie brakowało emocji. Blanka wraz z uczestnikami wybrała się na poligon. Tam zawodnicy będą mieli okazję sprawdzić nie tylko siłę mięśni, ale też charakteru. Obie te rzeczy przydadzą im się później w świecie sztuk walki. Otrzymaliśmy ekskluzywne zdjęcia z poligonu. Znajdziecie je w naszej galerii.

"Tylko jeden" - o czym jest ten program?

Show skupia się na jedenastu zawodnikach. Widzowie śledzą ich treningi w domu, a także walki. To właśnie one decydują o pozostaniu w programie. Rywalizacja potrwa aż osiem tygodni, a finał odbędzie się podczas gali KSW.

Emisja programu w piątki o godzinie 22:05 na Polsacie.

Więcej o:
Komentarze (3)
Blanka Lipińska pojechała na poligon. To część jej nowej pracy
Zaloguj się
 • maxthebrindle

  Oceniono 4 razy 4

  Od kilku lat mam totalny odwyk od TV. Podany wyżej opis programu oraz wypowiedź prowadzącej utwierdzają mnie w przekonaniu, że to była bardzo słuszna decyzja...

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 3 razy 3

  Jeszcze jedna 'botox' mariolka celebrytka!

 • andrzej.duxa

  Oceniono 1 raz 1

  ściek, przyciaganie sie patologii promowane przez smieciowych nadawców

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX