Angelina Jolie ma romans z kobietą? Tak twierdzi zagraniczny tabloid. To znana amerykańska aktorka

Zagraniczne media donoszą, że Angelina Jolie jest zakochała się w kobiecie. Czy romans gwiazdy to początek wielkiego uczucia, czy jedynie promocja filmu?

Angelina Jolie ma za sobą trudny rozwód z Bradem Pittem. "National Enquirer" donosi, że aktorka znowu jest zakochana, jednak tym razem padło na kobietę. Mówi się, że gwiazda od jakiegoś czasu romansuje z Michelle Pfeiffer. 

Angelina Jolie romansuje z kobietą?

Angelina Jolie wiosną tego roku rozstała się z Bradem Pittem. Rozwód najpopularniejszej pary aktorskiej na świecie trwał ponad 2 lata, jednak już teraz są wolni i mogą zaczynać nowe relacje. Jak się okazuje, Angelina nie próżnuje i już zdążyła wplątać się w romans, ale z kobietą. Mówi się, że jej wybranką jest Michelle Pfeiffer.

Panie miały bardziej się do siebie zbliżyć na planie filmu "Czarownica 2". Jolie znana jest już ze swoich biseksualnych wybryków, więc wieść o jej romansie z kobietą nie byłaby tak wielkim szokiem. Oliwy do ognia dolewają same aktorki, publicznie zachwycając się sobą nawzajem.

Zakochałam się w niej w pierwszej sekundzie, gdy tylko ją zobaczyłam - mówiła Jolie w jednym z wywiadów.

Informatorzy tabloidu donoszą, że Angelina jest już gotowa na nowy rozdział w życiu i może liczyć na wsparcie dzieci. Te ją dopingują i chcą, aby mama znowu była w szczęśliwym związku. Zastanawia nas jednak, czy pogłoski o romansie nie skończą się wraz z końcem promocji filmu "Czarownica 2". Warto również zaznaczyć, że Michelle Pfeiffer od ponad 25 lat jest związana z Davidem E. Kelley.

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer razem grają w filmie "Czarownica 2". Wybierzecie się do kin?

Zobacz wideo

RG